Moterų futsal rinktinė užbaigė pasirodymą pasaulio čempionato atrankos turnyre © lff.lt

Šiandien Serbijoje savo trečiąsias rungtynes sužaidė Lietuvos moterų salės futbolo rinktinė. Paskutinę atrankos turnyro dieną mūsiškės pademonstravo atkaklų žaidimą ir pelnė įvartį į kroačių vartus, tačiau varžovės įrodė savo pranašumą rezultatu 3:1.

Jau antrąją susitikimo minutę komandos apsikeitė po įvartį – į Bugos Slavicos taiklų smūgį lietuvės žaibiškai atsakė savuoju. Paulina Potapova tapo šio Lietuvos rinktinės įvarčio autore.

Penktą minutę kroačių kombinacija buvo užbaigta Tomislavos Matijević įvarčiu, bet paskiau lietuvaičių darni gynyba sutrukdė varžovėms dar labiau atitrūkti.

Antrojoje rungtynių pusėje kroatės išlaikė kamuolio kontrolę ir dažniau atakavo, tačiau jų persvara buvo trapi ir tai teikė vilčių, kad lietuvėms gali pavykti vėl išlyginti rezultatą. Arčiausiai tikslo mūsiškės buvo 36 minutę, kai Deimantės Griesiūtės atliktą baudos smūgį suspėjo atremti Matea Tomkić. Deja, netrukus sekė kroačių ataka ir, po rikošeto nuo vartininkės, kamuolys suspurdėjo lietuvių vartuose.

Rungtynių statistika: Lietuva – Kroatija 1:3 (1:2)

Vrniačka Bania, Vladės Divaco sporto salė, teisėja – Anssi Lahtinen (Suomija);

Įvarčiai: 2 min. Paulina Potapova, 36 min. į savus vartus Karolina Curukova (Lietuva); 2 min. Buga Slavica, 5 min. Tomislava Matijević (Kroatija);

Įspėta: 36 min. Buga Slavica (Kroatija);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Lietuvos rinktinės sudėtis: Karolina Curukova, Gabrielė Ragauskaitė, Evelina Buividavičiūtė, Monika Akelytė, Deimantė Griesiūtė. Atsargoje: Viktorija Laksaitė, Jorūnė Lipkinaitė, Remigija Šablevičiūtė, Vismantė Čereškaitė, Justina Baltrūnaitė, Paulina Potapova, Vesta Ilgūnaitė, Barbara Antonovič, Karolina Zabolotnaja.