“Napoliui” turnyre Zagrebe pirmą dieną nesisekė © Eurofootball.lt
Kroatijoje vykstančiame prestižiniame "Nike Premier Cup" jaunimo turnyre pirmose rungtynėse šiauliečiai FC "Napolis" turėjo pripažinti "MTK" klubo iš Vengrijos pranašumą net 7-0, antrose rungtynėse 0-1 nusileido jauniesiems Vienos "Austria" futbolininkams.

Pirmosios penktadienio rungtynės šiauliečiams prasidėjo nesėkmingai. Vengrai greitai pasinaudojo FC “Napolis” gynėjų klaida ir pelnė pirmąjį įvartį. Tuo tarpu lietuviams kontratakuoti nesisekė.

“MTK” baudė mūsiškius nesigailėdami - antras įvartis buvo pelnytas po eilinės gynėjų klaidos. Netrukus vengrai po kampinio pelnė ir trečiąjį įvartį. Kėlinio pabaigoje puikios progos neišnaudojo Justinas Krištopaitis - jo galva smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virpsto. Antrame kėlinyje vengrai tęsė lietuvių triuškinimą ir pelnė dar 4 įvarčius.

FC “Napolis” treneris Saulius Lesnickas sakė, kad jaunieji futbolininkai palūžo psichologiškai. “Tik keli mūsų komandos žaidėjai sužaidė pagal savo galimybes, kiti daug klydo, paprasčiausiai nepataikydavo į kamuolį, žaidė tarsi išsigandę.”, - teigė S.Lesnickas.

Atrodo, kad prieš antrąsias rungtynes treneriams jaunuosius Šiaulių futbolininkus pavyko nuraminti, mače su Vienos “Austria” FC “Napolis” žaidė geriau. Užtikrinčiau gynėsi, stengėsi užmegzti kontratakas. Nors austrai turėjo persvarą iki pertraukos jiems įmušti nepavyko. Deja, tik prasidėjus antrai rungtynių pusei, austrų komandos puolėjas pabėgo nuo lietuvių. Atsidūręs vienas prieš vartininką pirmą kartą smūgiavo į virpstą, kamuoliui atšokus beveik ant linijos, vartininkas niekuo padėti nebegalėjo.

Per likusį laiką vyko apylygė kova, daugiausiai aikštės viduryje. Treneris S.Lesniskas, sakė, kad nors iškovoti taškų nepavyko, tačiau futbolininkai patikėjo, kad kitos komandos nėra tiek stipresnės, kaip galėjo atrodyti po pirmųjų rungtynių. Treneris apgailestavo, kad nemažai žaidėjų rungtyniauja būdami ne pačios geriausios formos, nes neseniai sirgo.

Kitose C grupės ryto rungtynėse Austrijos ir Turkijos klubų komandos mačą baigė lygiosiomis 2 : 2. Po pietų įvyko dar dvejos C grupės rungtynės- “Bursaspor” – “Maccabi” 0 : 0 ir “MTK” – “Maccabi” 0 : 0. Rytoj FC “Napolis” anksti ryte (8.30) rungsis su , o Turkijos “Bursaspor” ekipa, o jau 11.30 lietuvių lauks kova su Izraelio “Maccabi”.

U-15 komandos turnyre žaidžia du kėlinukus po 20 minučių. Turnyras vyksta trijose aikštėse. Finalas įvyks pagrindinėje Zagrebo “Dinamo” aikštėje. Abi finalo dalyvės rungsis tik dėl pirmos vietos. Pagrindinį tikslą šiame turnyre - patekti į finalinį “Manchester United Premier Cup” turnyrą Hong Konge - šios dvi komandos bus įvykdžiusios jau pusfinalyje.