"Nereikalingo" Lampardo įvarčiai lėmė "Chelsea" pergalę prieš "Everton" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose Anglijos "Premier" lygos XX turo rungtynėse sunkią pergalę šventė trečioje turnyrinės lentelės vietoje žengiantys Londono "Chelsea" futbolininkai.

Rafaelio Benitezo auklėtiniai išvykoje atsitiesė po ansktyvo nokdauno ir rezultatu 2-1 palaužė Liverpulio "Everton" vienuolikės pasipriešinimą.

Šeimininkai pirmavo po Steveno Pienaaro tikslaus smūgio 2 mačo minutę, tačiau į tai dviem įvarčiais atsakė Frankas Lampardas, su kuriuo "mėlynieji" nesiruošia pratęsti kontrakto.

Kitoje dvikovoje "Liverpool" ekipa svečiuose 3-0 sutriuškino paskutinę čempionato komandą - Londono "Queens Park Rangers".