Nutrūko "Liverpool" pergalių serija © Eurofootball.lt
Pirmadienį sužaidus Anglijos čempionato 21-o turo rungtynės. Eilinę pergalę šventė čempionų titulą ginantis ir šį sezoną įtikinamai pirmaujantis Londono "Chelsea" klubas, o Boltone nutrūko "Liverpool" dešimties pergalių iš eilės serija.

"Chelsea" išvykoje susitiko su kitu Londono klubu "West Ham" ir išsiveržė į priekį pirmo kėlinio viduryje, kai pasižymėjo buvęs "plaktukų" saugas Frankas Lampardas. Po pertraukos Marlonas Harewoodas antru bandymu nuginklavo Petrą Čechą ir rezultatą išlygino, tačiau aikštėje po keitimo pasirodęs Hernanas Crespo atstatė "mėlynųjų" persvarą, o ketvirtą pergalę per šventes J.Mourinho auklėtiniams užtikrino D.Drogba.

14-a taškų nuo lyderio dabar atsilieka "Man Utd", kuris antradienį susitiks su Londono "Arsenal", o 17-a atsilieka "Liverpool" klubas, svečiuose sužaidęs lygiosiomis su "Bolton". Šeimininkai du kartus pirmavo po Rahdi Jaidi ir El Hadji Dioufo įvarčių, tačiau rezultatą abu kartus išlygino Stevenas Gerrardas, įmušęs nuo 11 metrų žymos, ir 82 minutę pasižymėjęs Luisas Garcia.

Šiaurės rytų derbis tarp "Newcastle" ir "Middlesbrough" taip pat baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2. "St James Park" stadione susirinkusių žiūrovų džiaugsmui Nolberto Solano buvo išvedęs savo komandą į priekį, bet dar nesibaigus pirmajam kėliniui rezultatą išlygino Yakubu Aiyegbeni. Likus trims minutėms atrodė, kad pergalę svečiams išplėšė Jimmy Floidas Hasselbainkas, bet paskutinėmis akimirkomis lygiąsias šeimininkų ekipai padėjo iškovoti Lee Clarke`o įvartis.

Labai netikėtą pralaimėjimą patyrė šio sezono staigmena "Wigan", svečiuose nusileidęs priešpaskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimančiam "Birmingham" ir dar labiau atitolęs nuo pirmaujančių komandų grupės. Įvarčius nugalėtojams pirmajame kėlinyje pelnė Jermaine`as Pennantas ir Mario Melchiot.

"Aston Villa" tik po paskutinę minutę Milano Barošo realizuoto 11 metrų baudinio išvykoje 2-1 laimėjo prieš "West Brom", o "Blackburn" ir "Fulham" tokiu pat rezultatu namuose laimėjo prieš čempionato autsaideres atitinkamai "Portsmouth" ir "Sunderland" ekipas.

Pirmadienio rezultatai

"%c00056" 2 - 1 "%c00057"
3` [0 - 1] Matthew Taylor
9` [1 - 1] Morten Gamst Pedersen
38` [2 - 1] Paul Dickov

"%c00048" 2 - 0 "%c00261"
20` [1 - 0] Jermaine Pennant
33` [2 - 0] Mario Melchiot

"%c00050" 2 - 2 "%c00045"
11` [1 - 0] Radhi Jaidi
67` [1 - 1] Steven Gerrard (11 m.)
71` [2 - 1] El Hadji Diouf
83` [2 - 2] Luis Garcia

Liverpulio "%c00051" 3 - 1 "%c00043"
9` [1 - 0] James Beattie
18` [1 - 1] Matt Holland
41` [2 - 1] Tim Cahill
59` [3 - 1] Tim Cahill

Londono "%c00044" 2 - 1 "%c00260"
7` [0 - 1] Liam Lawrence
43` [1 - 1] Collins John
62` [2 - 1] Collins John

58` iš aikštės pašalintas Stephenas Caldwellas ("Sunderland")

"%c00046" 2 - 2 "%c00053"
27` [1 - 0] Nolberto Solano
53` [1 - 1] Yakubu Aiyegbeni
87` [1 - 2] Jimmy Floyd Hasselbaink
90` [2 - 2] Lee Clark

Londono "%c00248" 1 - 3 Londono "%c00042"
25` [0 - 1] Frank Lampard
46` [1 - 1] Marlon Harewood
61` [1 - 2] Hernan Crespo
80` [1 - 3] Didier Drogba

"%c00194" 1 - 2 Birmingemo "%c00049"
47` [0 - 1] Steven Davis
76` [1 - 1] Steve Watston
90` [1 - 2] Milan Baros (11 m.)