Nyderlandų rinktinė sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis su vokiečiais © AFP nuotr.

UEFA Tautų lygos antrame ture Vokietijos rinktinė svečiuose, rezultatu 2:2, sužaidė su Nyderlandais.

„Skrajojančius olandus“ vos antrąją minutę į priekį išvedė Tijjani Reijndersas. 38-ąją minutę rezultatą išlygino Denizas Undavas.

45+3 minutę po gynėjo Matthijso de Ligto klaidos, „Die Mannschaft“ į priekį išvedė Joshua Kimmichas.

50-ąją minutę rezultatą išlygino Denzelis Dumfriesas.

Kitose šios grupės rungtynėse Vengrija rezultatu 0:0 sužaidė su Bosnija ir Hercegovina.

B divizionas:

A grupė: Albanija 0:1 Sakartvelas; Čekija 3:2 Ukraina.

B grupė: Airija 0:2 Graikija; Anglija 2:0 Suomija.

C divizionas: Latvija 1:0 Farerų Salos; Šiaurės Makedonija 2:0 Armėnija;

D divizionas:

B grupė: Andora 0:1 Malta.

• klausimelis
    Gaucas

Ukrainą daužo, kas netingi

3-2. Cia sudauzymas? Is kokios planetos atkeliavai?

• 6
  • Kei...

Geros rungtynės buvo tarp vokiečių ir olandu.Tikrai patiko

• 6
  • balvonui
    Gaucas

Nu pridauzo jiems įvarčių belenkiek. Europos čempe irgi.

Ukraina Europos cempe turejo tik vienas prastas varzybas pries Rumunija 3-0 baigesi. Pries slovakus laimejo, o su belgais suzaide lygiom. Tai kur tie "dauzo kas netingi"? Eik geriau kelnaites issikratyti.