Olandijos čempionato savaitės apžvalga © Eurofootball.lt
Šią savaitę buvo žaidžiamos Olandijos "Eredivisie" lygos XXX turo rungtynės.

Turnyrinės lentelės lyderiai, Enschedės "Twente" futbolininkai, išvykoje rezultatu 2-0 įveikė "Venlo" vienuolikę ir likus keturiems turams išsaugojo 4 taškų persvarą nuo artimiausių persekiotojų. Įvarčius nugalėtojams pelnė Blaise NKufo ir Bryanas Ruizas.

Amsterdamo "Ajax" ekipa išvykoje dėka Toby Alderweireldo tikslaus smūgio paskutinę susitikimo minutę minimaliu rezultatu 1-0 palaužė finansinių sunkumų kamuojamą Hagos ADO komandą. Verta pažymėti, kad nuo 75 minutės šeimininkai rungtyniavo mažumoje, mat iš aikštės buvo pašalintas Barry Ditewigas.

Kitose rungtynėse Eindhoveno PSV futbolininkai išvykoje taip pat minimaliu rezultatu 1-0 įveikė "Willem II" ekipą. Vienintelį susitikimo įvartį antrojo kėlinio pabaigoje nuo 11 metrų žymos pelnė Balazsas Dzsudzsakas.