"Osasuna" sutriuškino "Atletico", o "Real" tampa vienvaldžiu "Primera" lyderiu (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos dar keturios "Primera" čempionato XXV-ojo turo rungtynės.

Pamplonoje įvyko vakaro desertas - tarpusavyje susigrūmė vietos "Osasuna" prieš Madrido "Atletico". Kiek netikėtai rezultatu 3-0 pergalę iškovojo šeimininkai.

Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Pirmasis "Osasuna" klubą į priekį išvedė Alvaro Cejudo, o rezultatą 21-ąją minutę padvigubino Emiliano Armenterosas.

Paskutinis bei Diego Simeone auklėtinius į nokdauną pasiuntęs įvartis buvo pelnytas kėlinio pabaigoje. Po tikslaus Damia perdavimo pasižymėjo ekipos saugas Roberto Torresas.

Kitos rungtynėse "Sevilla" minimaliu skirtumu palaužė Madrido "Rayo Vallecano", "Valencia" namuose nugalėjo "Granada", o Bilbao "Athletic" išvykoje rezultatu 0-2 nugalėjo Sevilijos "Real Betis".

Po šio turo į "Primera" lyderio poziciją kyla Madrido "Real" ekipa, kuri nuo "Barcelona" ir "Atletico" įgijo 3 taškų pranašumą.