„Panevėžio“ klubas iškovojo pergalę prieš „Bangą“ © ZUMAPRESS.com nuotr.

Centrinės 30-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynės vyko Gargžduose, kur susitiko „Bangos“ ir „Panevėžio“ ekipos. Charakterį pademonstravę svečiai perlaužė rungtynes ir iškovojo svarbią pergalę rezultatu 3:2 (2:1).

Savojo žaidimo šiame sezone nerandantys Lietuvos čempionai ir vėl nesėkmingai pradėjo rungtynes. Įspūdingu šūviu iš toli aikštės šeimininkus į priekį išvedė Konstantinas Šulcas.

Panevėžiečiai pirmoje pirmojo kėlinio dalyje nieko pavojingo nesukūrė. Atliko keletą perdavimų į baudos aikštelę, tačiau joje užtikrintai kamuolį sugaudavo Mantas Bertašius.

22-ąją minutę puikiai ataką sukombinavo Gargždų „Bangos“ ekipa, o Cesinha buvo labai arti to, kad persvarą padvigubinų, tiesa, brazilo smūgis į tolimąjį vartų kampą sudrebino virpstą.

Po šešių minučių Jovanas Čadženovičius sulaukė tikslaus perdavimo iš krašto ir galva nukreipė kamuolį į tolimąjį apatinį vartų kampą bei išlygino rezultatą.

Kėlinio pabaigoje Cheikhou Diengo smūgiuotą kamuolį atmušė M. Bertašius, bet pirmasis prie jo suskubo ir ekipą į priekį išvedė Ernestas Veliulis.

Antroje mačo dalyje persvarą įtvirtino svečiai iš Panevėžio – puiki kombinacija baigėsi tiksliu ispano Lucaso de Vegos smūgiu.

Gargždiškiai pačioje pagrindinio laiko pabaigoje sugrąžino intrigą – Natanas Žebrauskas atliko perdavimą į baudos aikštelę, po kurio pasižymėjo gynėjas Justinas Januševskis.

Pergalę iškovoję „Panevėžio“ futbolininkai su 28 taškais vis dar lieka paskutinėje vietoje, bet turi tik taškeliu mažiau nei artimiausi konkurentai, o „Banga“ su 37 taškais vis dar lieka ketvirta.