„Panevėžys“ žengė į kitą Čempionų lygos atrankos etapą © fk-panevezys.lt nuotr.

„Panevėžio“ futbolo klubas tęs UEFA Čempionų lygos atrankos varžybas. Lietuvos čempionai svečiuose pirmojo etapo atsakomosiose rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Helsinkio HJK komanda.

Bendru rezultatu panevėžiečiai nugalėjo 4:1 ir antrame antrankos etape susigrums su Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkais. Pirmasis komandų susitikimas įvyks Panevėžyje.

Pirmasis kėlinys buvo klampus, komandos labai retai kūrė grėsmingas situacijas. Pirmasis atakavo Robertas Mazanis – jo spirtą kamuolį sugavo vartininkas Jesse Ostas.

Pirmasis HJK komandos smūgis į vartų plotą virto įvarčiu. Po perdavimo iš kairiojo krašto 38-ąją minutę galva pasižymėjo Lee Erwinas.

45-oji minutė buvo įsimintina: Ernestas Veliulis perėmė kamuolį, su juo prabėgo pusę aikštės bei pelnė įspūdingą įvartį.

Suomijos kėlinio viduryje buvo kiek perėmusi iniciatyvą, vėliau darbo turėjo Emilis Timburas, atrėmęs tolimą šūvį. Kitoje aikštės pusėje „Panevėžys“ pabėgo į labai grėsmingą kontrataką – Lucaso de Vegos bei po keitimo pasirodžiusio Noelio Mbo smūgius nuslopino oponentų vartininkas.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais šeštadienį, liepos 20 dieną. „TOPsport A lygos“ 23-iajame ture panevėžiečiai „Aukštaitijos“ stadione nuo 19 val. susitiks su „Kauno Žalgiriu“.

• Ravanelli

Sveikinimai. Dar ir papildomą taškelį šiose rungtynėse į UEFA koficientų lentelę Lietuvai pelnė

• 70
  • Laukiam

Dar vienos pergalės ir žais minimum konferencijų lygoj

• 62
  • DonatasV

Suomių žaidėjai po varžybų turėjo aiškintis savo sirgaliams, kurie ten jiems priekaištavo. Matyt visi džiaugėsi gavę Panevėžį, įsivaizdavo lengvai pervaziuos kai taip buksuoja A lygoje. Bet gavosi tragedija, kai iš Lietuvos -3 parsivežė, o šiandien ir nieko neįrodė. Dabar Panevėžiui reikia bent vieną varžovą įveikti ir Europos turnyrų grupės. Sėkmės Balstogėje, gal ten dar vienas stebuklas bus.