PČ atranka: Švedija pranoko fareriečius, Armėnija svečiuose pažemino danus (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienio vakarą Europoje buvo sužaistos trys 2014 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynės.

Solno mieste savo žiūrovų palaikomi švedai susigrūmė su Farerų salos futbolininkais. Svarbią pergalę kovojo dėl kelialapio į Brazilijoje vyksiantį čempionatą iškovojo Zlatano Ibrahimovičiaus vedama Švedija.

Abu susitikimo įvarčius būtent pelnė PSG puolėjas, kuris mačo pabaigoje pasižymėjo nuo 11 metrų žymos. Švedijos rinktinė C grupėje su Airija ir Austrija turi lygiai po 11 taškų, o pirmoje vietoje išlieka vokiečiai.

Švedija 2 – 0 Farerų salos
35‘ [1 – 0] Z.Ibrahimovič
82‘ [2 – 0] Z.Ibrahimovič (11m. baudinys)

79‘ A.Granqvist (Švedija) išvarytas iš aikštės

Tuo tarpu Konpenhagoje įvyko susitikimas tarp Danijos ir Armėnijos. Kiek netikėtai rezultatu 0-4 armėnai svečiuose sutriuškino EURO 2012 dalyvę.

Armėnijos rinktinė jau 1-ąją minutę įsiveržė į priekį, kiek vėliau rezultatą padvigubino Aras Ozbilizas. Antrajame kėlinyje armėnai ir toliau nesustojo – 59-ąją minutę pasižymėjo Yuras Moysisvanas, o mačo pabaigoje galutinį tašką padėjo Henrikas Mkhitaryanas.

B grupėje užtikrintai pirmauja Italija. Po šių rungtynių Daniją ir Armėniją iki antrosios vietos skiria 4 taškai.

Danija 0 – 4 Armėnija
1‘ [0 – 1] Y.Movsisyan
19‘ [0 – 2] A.Ozbiliz
59‘ [0 – 3] Y.Moysisvan
82‘ [0 – 4] H.Mkhitaryan

Paskutinėse rungtynėse susitiko Baltarusija ir Suomija. Po atkaklios kovos buvo užfiksuotos lygiosios, 1-1.

Ilgą laiką pirmavo suomiai, tačiau Dimitrijus Verkhovtsovas sugebėjo pelnyti įvartį ir išplėšti baltarusiams lygiąsias. Verta paminėti, jog I grupėje užtikrintai pirmauja Ispanija ir Prancūzija.

Baltarusija 1 – 1 Suomija
22‘ [0 – 1] T.Pukki
85‘ [1 – 1] D.Verkhovtsov