Pergalė – pareiškimas: puolimo trejeto vedama „Barcelona“ svečiuose pažemino „Real“ © AP nuotr.

Fantastiškai sezoną pradėjusi „Barcelona“ tėškė dar vieną pareiškimą ant stalo.

Legendiniame „El Clasico“ derbyje „Barcelona“ 4:0 sutriuškino Madrido „Real“, kurie žaidė savo namuose, Santiago Bernabeu stadione.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo nuošalių gausa. „Real“ bent kelis kartus siuntė kamuolį į vartus, bet galiausiai buvo fiksuotos nuošalės. Kylianas Mbappe su Vinicius progas, kurias turėjo, švaistė vėjais.

Jeigu pirmasis kėlinys buvo apylygis, tai antrajame dominavo svečiai iš Katalonijos. 54-ąją minutę įvartį pelnė Robertas Lewandowskis, meistriškai nuginklavęs Andriy Luniną. Po dviejų minučių smūgiu galva lenkas rezultatą padvigubino.

77-ąją minutę trečiąjį įvartį pelnė Lamine'as Yamalis. Silpnąja koja smūgiavęs 17-metis nepaliko šansų „Real“ vartininkui.

84-ąją minutę Raphinha techniškai padėjo tašką rungtynėse.

Po šios pergalės „Barcelona“ 6 taškais pirmauja prieš „Real“ Ispanijos pirmenybėse.

• Nesuprantu

Ką aš čia stebėjau? Wooooow. Paaaugliai 17-21 metų su Lewandowskiu ir Raphinha išžagino Realą išvykoje. Flickas su šituo jaunu kolektyvu per porą metų padarys futbolo komandą monstrą. Yamalis nesveikas, nežinau ar Messis 17 metų taip žaidė. Apakęs. Wow

• 38
  • Kei....

Gražios elclasico, rungtynės buvo ,o ypač kai dar laimi išvykoje.Fantastika,su pergale barsos fanai!

• 28
  • Lelipop

Ispiso be vazelino

• 27
  • xxxxx

Sveikinimai visiems Barcos fanams su puikia pergale. Lewandovski nepaisant dvieju praleistu geru progu irodineja, jog senas arklys vagos negadina. Yamalis nustebino, jog geba smugiuoti bankes ir silpnaja koja, o raphinha permetineja vartininka kaip senai gerai laikai tai darydavo messis. Nusivylimas mbappe, kuris siandien daugiau zaide nuosaleje nei ten kur reikejo.

• 25
  • Lelipop

*** flickas monstras ka jis is komandos padare kad visus tiesiog trypia neturi vaiakai autoritetu niekam

• 10
  • ShikauAntRealo
    11111

Kaip nes neišnaudojom savo progų, taip barsa jas išnaudojo. Nemalonu, bet ne pasaulio pabaiga, padarysim išvadas ir pirmyn, o mbape reiktu daugiau treniruotis o ne švedijos baruose lakstyt, nes geriau jau būtų rodrygo arba endrikas žaidęs. Vienas vini buvo pavojingas, bet jį barsos žaidėjai pastoviai apsikabinę labiau nei žmonas

Mbappe šios savaitės pasiekimas ir buvo tie barai. Ne visi sutverti žaisti geriausioje lygoje - La Liga (nesutiksiu, kad Premier jau tipo geriausia. Kaip Real UEFA CL šitaip ima, o ir kiti klubai Ispanų ne metų ten dominuoja Premier negali būti geriausia pasaulyje, nebent Anglijoje tik) :)

• 0
    susidomejes

Gal PSG nori susigrazinti savo lyderi...

Manau už dyką jau neimtų 😀

• 0
    Gerard

Ojojoj kas čia buvo 🙉

Barca tvatino Real, po treniruotės ant Bayern. Eilinė diena ofise, jau pradedu galvoti, kad Barca sugrįžo pilnai. Nors tikėjausi to dar po kokių metų ar dviejų. Beje šiandien net toks pasvarstymas kilo, kad gal vadovybėje tas nenoras pratęsti su Messi sutarties kaip kurių ir išėjo į naudą. Barca prarado Messi, bet atrado: Yamalį, Cubaris, Pedri, Gavi, Lewandowski, Raphinha, Olmo ir t.t. Žveris Barca dabar. Siuabas paie kurį kalbėjo Real fanai, tik kaip supratau supainiojo komandas, nes sakė Real toks bus. O tapo Barca.

• 0
    Leooo

Vaikai taip sudaužė žvaigždyną...kur balondoras buvo?

Verkė 😀 Stebėk konferencija verks ir Papa Carlo, nes kiek supratau nepatiko šventimas. Žinai gi prieš Real negalima švesti 😀 Juokdariai.

• 0
    xxxxx

"Raphinha permetineja vartininka kaip senai gerai laikai tai darydavo messis" - Gal Ronaldinho? Komentatoriai tokį vardą paminėjo. O dėl Mbappe, manau Real nusivilimas yra, nes Haaland atėjas į ir stiprią lygą, tiksliau vieną stipriausių (nepripažinsiu, kad Premier kažkuo geresnė už La Liga, La LIga tikrai ne pirmi metai yra žiūrima, stipri ir dažnai Ispanijos klubai ima turnyruose aukštas pozicijas. Jau Real dominavimas UEFA CL įrodo, kad tai kietas lyga ir Anglai tik sugeba girtis tuo kuo nėra iš tikro. O mūsų paskui eina komentatoriai) kalė įvartį po įvarčio. Bet pripažinkim reikia laiko. Gal vėliau bus geresnis aikštėje, dabar labiau Vinicius kelia pavojus, nei Mbappe. Mbappe man net primena Torres'ą Barcoje. Išeina į tas atakas, bet klišas. Tai Mbappe panašiai.

• 0
  • Lelipop

• 27
  • Lukoshius

Nu ekspertai, baltu skuduru fanai, kur jus? Auuuu? Gal gam sausiu serveteliu asarom nusivalyt? Ko ka ir be pasakysi, isleista 1,1 milijardo, kad pasitreniruot pries Espanyola kitose rungtynese. Grazu.