Pirmame kontroliniame teste su Sakartvelu – beviltiškas pralaimėjimas © lff.lt

Lietuvos vyrų futsal rinktinė antradienį sužaidė pirmąsias iš dviejų numatytų kontrolinių rungtynių su Sakartvelo komanda.

Pirmame susitikime Kėdainių arenoje lietuviai su varžovais sužaidė 0:5 (0:3). Antrasis komandų susitikimas Kėdainių arenoje vyks jau ketvirtadienį, jis taip pat prasidės 19 valandą.

Šios rungtynės – pasirengimo dalis jau 2026-ųjų pradžioje mūsų šalyje įvyksiančiam Europos futsal čempionatui.

Pirmosios rungtynės prasidėjo ankstyvu svečių įvarčiu, vėliau žaidimas kiek apsilygino. Kelias progas turėjo ir lietuviai, bet kamuolio į tinklą nukreipti nepavyko.

Tuo tarpu kartvelai kėlinio pabaigoje pasinaudojo dviem Lietuvos ekipos klaidomis, pavertė jas dviem įvarčiais ir prieš pertrauką jau atitrūko saugesne persvara – 3:0.

Antrame kėlinyje lietuviai ilgą laiką žaidė su penkiais aikštės žaidėjais, tačiau rezultatyviu išpuoliu tai nevirto. Tuo tarpu kartvelai pelnė dar du įvarčius, padidino savo pranašumą ir pirmoje dvikovoje iškovojo pergalę.