Prasidėjo naujas Rusijos čempionato sezonas © Eurofootball.lt
Šeštadienį, kovo 12-ąją, penkiais susitikimais startavo 2005-ųjų metų Rusijos "Premier" lygos sezonas. Sėkmingai jį pradėjo "Zenit", "Krylja Sovetov" ir "Lokomotiv", o smūgį savo ambicijoms patyrė "Dinamo" ir "Spartak" klubai.

Pirmose sezono rungtynėse pasižymėjo Lietuvos rinktinės puolėjas R.Poškus, įmušęs antrąjį mačo įvartį ir padėjęs Samaros "Krylja Sovetov" ekipai namuose laimėti prieš Vladikaukazo "Alania". Sėkmingai savo aikštėje sužaidė ir lygos lyderiu tapo Sankt Peterburgo "Zenit", rezultatu 4-1 sutriuškinęs portugalų perpildytą Maskvos "Dinamo".

Netikėtą nesėkmę namuose patyrė "Spartak", neišnaudojęs 11 metrų baudinio ir Maskvos derbyje dviejų įvarčių persvara nusileidęs "Moskva" komandai. Įtikinamą pergalę namuose pasiekė čempionų titulą ginantis "Lokomotiv", nugalėjęs debiutantą "Tom", tuo tarpu "Shinnik" ir "Amkar" susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Likusios trejos pirmojo turo varžybos bus žaidžiamos sekmadienį - vicečempionas "CSKA" namuose priims "Terek", "Torpedo" susitiks su "Rostov", o "Saturn" žais prieš "Rubin".

Šeštadienio rungtynių statistika

"%c00113" 2 - 0 "%c00117"
31' [1 - 0] Matew But
47' [2 - 0] Robertas Poškus

R.Poškus ("Krylja") žaidė iki 85 minutės, N.Barasa ("Alania") visas rungtynes, D.Žutautas ("Alania") aikštėje nepasirodė

"%c00076" 1 - 1 "%c00120"
41' [0 - 1] Alexandr Shutov
70' [1 - 1] Alexandr Kulchiy

A.Jankauskas ("Amkar") rungtynėms registruotas nebuvo

"%c00073" 4 - 1 "%c00110"
38' [1 - 0] Ivica Kryzanec
46' [2 - 0] Andrey Arshavin
49' [3 - 0] Alexandr Kerzhakov
60' [3 - 1] Nuno Freso
73' [4 - 1] Pavel Maresh

Ž.Karčemarskas ("Dinamo") ir E.Majus ("Zenit") rungtynėms registruoti nebuvo

"%c00075" 2 - 0 "%c00221"
32' [1 - 0] Igor Lebedenko
64' [2 - 0] Dmitriy Loskov

"%c00114" 0 - 2 "%c00118"
23' [0 - 1] Marius Jop
55' [0 - 2] Dmitriy Kirichenko

34' Dmitriy Alenichev neišnaudojo 11 metrų baudinio

I.Dedura ("Spartak") žaidė visas rungtynes, R.Džiaukštas ("Moskva") nuo 90 minutės