"Premier" lyga: "Liverpool" nugalėjo "Arsenal" © Eurofootball.lt
Šiandien Anglijos "Premier" lygoje vyko dar trys penkioliktojo turo susitikimai. Centrinė turo dvikova vyko Liverpulyje, kur vietos klubas dramatiškame mače rezultatu 2-1 įveikė titulą ginantį "Arsenal" klubą.

Pirmasis šių rungtynių įvartis krito 41-ąją minutę, kai šeimininkų klubo legionierius iš Ispanijos Xabis Alonso preciziškai tiksliu tolimu smūgiu pirmąjį kartą pasiuntė kamuolį į tinklą. 57-ąją minutę po tikslios atakos rezultatą išlygino svečių ekipos saugas Patrickas Vieira. Rungtynių baigtį nulėmė puikus Neilo Melloro smūgis iš maždaug 22 metrų jau per teisėjo pridėtą laiką.

Kituose rungtynėse "Tottenham" namie 2-0 palaužė "Middlesbrough", o "Newcastle" ir "Everton" sužaidė taikiai 1-1.

Sekmadienio rezultatai:

"%c00045" 2 - 1 "%c00041"
41' [1 - 0] Xabi Alonso
57' [1 - 1] Patrick Vieira
90' [2 - 1] Neil Mellor

"%c00052" 2 - 0 "%c00053"
49' [1 - 0] Jermain Defoe
76' [2 - 0] Frederic Kanoute

40' Iš aikštės pašalintas Franck Queudrue ("Middlesbrough")

"%c00046" 1 - 1 "%c00051"
5' [1 - 0] Craig Bellamy
56' [1 - 1] Lee Carsley