„Premier“ lyga: „Man City“ laimėjo 5 įvarčių dramą prieš „Fulham“, kitame mače Londone krito net 8 įvarčiai © Action Images via Reuters nuotr.

Šeštadienio popietę „Premier“ lygoje buvo karšta.

„Manchester City“ tik po 5 įvarčių dramos sugebėjo palaužti „Fulham“ – 3:2.

26-ąją minutę po fantastiško Raulio Jimenezo perdavimo pasižymėjo Andreasas Pereira. Po 6 minučių rezultatą išlygino Mateo Kovačičius.

Kroatas antrame kėlinyje kiek netikėtai pelnė dar vieną įvartį, o 82-ąją minutę Jeremy Doku „Man City“ persvarą padvigubino.

Rodrigo Munizas sugebėjo rezultatą tik sušvelninti.

Anglijoje įvyko ir vienos labai rezultatyvios rungtynės. „Brentford“ namuose 5:3 palaužė braškančią „Wolves“ ekipą.

• D.

Brentfordas su Wolves gal ten susitarę buvo, Brentfordas vėl įmūšė greitą įvartį 2 min, 4 kart iš eilės ir leido iškart Wolves išlygint 😀 😀