"Premier" lyga: "Man Utd" artėja prie lyderio © Eurofootball.lt
Savaitgalį Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiamos visos dešimt 26-ojo turo rungtynių. Po ilgos pergalių serijos pagaliau kluptelėjo "Chelsea", namie daugiau nei 42 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje sužaidusi tik lygiosiomis 0-0 su "Man City". Dabar Londono klubas artimiausią varžovą "Man Utd" lenkia 9 taškais.

Kitiems favoritams šis savaitgalis buvo kur kas sėkmingesnis. Titulą ginantis "Arsenal" klubas išvykoje be didesnių sunkumų įveikė "Aston Villa". Tuo tarpu "Man Utd" R.Keane`o ir W.Rooney įvarčių dėka 2-0 palaužė "Birmingham".

Vis labiau įsibėgėja naujasis "Liverpool" puolėjas iš Ispanijos F.Morientesas. Prieš tai įmušęs įvartį taurės varžybose ispanas pirmą kartą nuginklavo varžovų vartininką ir lygos mače, kuriame Liverpulio komanda 3-1 palaužė "Fulham".

Vis sunkiau rinkti taškus sekasi "Everton" komandai. Ketvirtąją vietą užimantis klubas tik per teisėjo pridėtą laiką sugebėjo išplėšti lygiąsias 2-2 rungtynėse su "Southampton". Po šių rungtynių "Liverpool" sumažino atsilikimą nuo "Everton" iki 5 taškų.

Kituose rungtynėse "Newcastle" sužaidė taikiai 1-1 su "Charlton". "Šarkos" pirmavo, kai 52-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė K.Dayeris, bet jau kitos atakos metu svečių komandos žaidėjas D.Rommedahlis atstatė pusiausvyrą, kuri išsilaikė iki rungtynių pabaigos.

Savaitgalio rezultatai:

"%c00047" 2 - 2 "%c00051"
4' [0 - 1] James Beattie
36' [1 - 1] Peter Crouch
55' [2 - 1] Henri Camara
90' [2 - 2] Marcus Bent

"%c00042" 0 - 0 "%c00054"

"%c00201" 0 - 1 "%c00050"
31' [0 - 1] Kevin Nolan

"%c00045" 3 - 1 "%c00044"
9' [1 - 0] Fernando Morientes
16' [1 - 1] Andy Cole
63' [2 - 1] Sami Hyypia
77' [3 - 1] Milan Baros

"%c00040" 2 - 0 "%c00048"
55' [1 - 0] Roy Keane
78' [2 - 0] Wayne Rooney

"%c00053" 1 - 0 "%c00056"
35' [1 - 0] Franck Queudrue

89' iš aikštės pašalintas Ray Parlour ("Middlesbrough")

"%c00046" 1 - 1 "%c00043"
52' [1 - 0] Kieron Dyer
53' [1 - 1] Dennis Rommedahl

"%c00202" 3 - 2 "%c00194"
41' [0 - 1] Robert Earnshaw
45' [1 - 1] Craig Fleming
49' [1 - 2] Kieran Richardson
62' [2 - 2] Gary Doherty
85' [3 - 2] Damien Francis

"%c00052" 3 - 1 "%c00057"
28' [0 - 1] Diomansy Kamara
34' [1 - 1] Mido
57' [2 - 1] Mido
83' [3 - 1] Robbie Keane

"%c00049" 1 - 3 "%c00041"
10' [0 - 1] Fredrik Ljungberg
14' [0 - 2] Thierry Henry
28' [0 - 3] Ashley Cole
74' [1 - 3] Juan Pablo Angel