"Premier" lygoje - nelengva diena lyderiams © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiami septyni 28-ojo turo susitikimai. Po jų lyderio pozicijoje dar tvirčiau įsitaisė Londono "Chelsea" klubas, artimiausius persekiotojus lenkdamas jau 17 taškų.

Šiame ture Jose Mourinho auklėtiniai turėjo šiek tiek vargo - namie kovingai žaidusi "West Brom" ekipa pirmajame kėlinyje sukūrė kur kas daugiau pavojingų progų nei tituluoti varžovai, tačiau antrajame kėlinyje palūžo ir pralaimėjo 2-1. Svečiai ir šias rungtynes baigė dešimtyje - iš aikštės už itin grubią pražangą buvo pašalintas saugas iš Olandijos Arjenas Robbenas.

Ir toliau smarkiai buksuoja "Liverpool" puolimo mašina. Šį kartą ispano Rafaelio Benitezo vadovauja ekipa, kurios antradienį laukia atsakomoji UEFA Čempionų lygos dvikova su Lisabonos "Benfica", nesugebėjo pralaužti vidutiniokės "Charlton" komandos gynybos - mačas baigėsi taikiai 0-0. Praradę du svarbius taškus Liverpulio futbolininkai sukomplikavo savo galimybes užimti antrą vietą, į kurią kol kas realiau pretenduoja "Man Utd".

Gražią pergalę iškovojo banguotai rungtyniaujanti ir taip pat Čempionų lygos kovai su Madrido "Real" besiruošianti "Arsenal" komanda. Anglijos sostinės ekipa išvykoje net 4-0 sutriuškino "Fulham" ir sugrįžo į penktąją vietą. Šiame mače du įvarčius pelnęs ir varžovų gynybą visas 90 minučių draskęs prancūzas Thierry Henry dar kartą įrodė, jog yra vienas geriausių planetos futbolininkų. Be jo taip pat pasižymėjo Emanuelis Adebayoras ir Cescas Fabregasas.

Neblogą sportinę formą pastaruoju metu rodo ir laikinojo trenerio Glenno Roederio vadovaujamas "Newcastle" klubas. Šį kartą "Šarkos" namie 3-1 įveikė sėkmingai šį sezoną rungtyniaujantį ir į aukštą vietą pretenduojantį "Bolton" klubą. Nugalėtojams įvarčius pelnė rezultatyviai rungtyniaujantis Nolberto Solano, legendinis Alanas Sheareris ir Shola Ameobis. Daugiau paguodos įvartį svečiams įmušė taip pat puikiai pastaruoju metu žaidžiantis Kevinas Davisas.

Minimalias pergales namuose prieš autsaiderius "Birmingham" ir "Portsmouth" iškovojo "Middlesbrough" ir "Aston Villa", o "West Ham" ir "Everton" permainingą mačą baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2-2.

Šeštadienio rezultatai:

"%c00194" 1 - 2 "%c00042"
51` [0 - 1] Didier Drogba
74` [0 - 2] Joe Cole
88` [1 - 2] Nwankwu Kanu

61` iš aikštės pašalintas Arjen Robben ("Chelsea")

"%c00049" 1 - 0 "%c00057"
36` [1 - 0] Milan Baros

"%c00044" 0 - 4 "%c00041"
31` [0 - 1] Thierry Henry
35` [0 - 2] Emmanuel Adebayor
77` [0 - 3] Thierry Henry
86` [0 - 4] Francesc Fabregas

"%c00053" 1 - 0 "%c00048"
45` [1 - 0] Mark Viduka

"%c00046" 3 - 1 "%c00050"
34` [1 - 0] Nolberto Solano
45` [2 - 0] Alan Shearer
70` [3 - 0] Shola Ameobi
71` [3 - 1] Kevin Davies

"%c00248" 2 - 2 "%c00051"
10` [1 - 0] Marlon Harewood
19` [1 - 1] Leon Osman
23` [2 - 1] Dean Ashton
71` [2 - 2] James Beattie

"%c00045" 0 - 0 "%c00043"