„RB Leipzig“ nutraukė „Bayer“ nepralaimėtų rungtynių seriją „Bundesliga“ čempionate © zumapress nuotr.

Lėverkuzeno „Bayer“ įspūdinga nepralaimėtų rungtynių seriją „Bundesliga“ čempionate – nutrūko.

Vokietijos čempionai šeštadienį namuose rezultatu 2:3 nusileido „RB Leipzig“ ekipai.

Pirmasis kėlinys mačo šeimininkams nieko blogo nežadėjo. 26-ąją minutę „RB Leipzig“ liko be savo vyriausiojo trenerio, kuriam buvo parodytos dvi geltonos kortelės, o 39-ąją minutę „Bayer“ į priekį išvedė Jeremie Frimpongas.

45-ąją minutę Alejandro Grimaldo padvigubino šeimininkų pranašumą, tačiau jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką svečių atsilikimą sušvelnino Kevinas Kamplas.

57-ąją minutę rezultatą išlygino Loisas Openda.

Įspūdingą „Bayer“ seriją nutraukė tas pats L. Openda, 80-ąją minutę pelnęs pergalingą įvartį.

„Bayer“ ekipa pralaimėjimo „Bundesliga“ čempionate nebuvo patyrusi nuo praėjusio sezono pradžios.

• Kaip tai
    Itartinai

Pirmauja rungtynese 2-0 pries 10 varzovu mazuma, ir pralaimi, cia ant LIVE stafkese speju koks 300 kofas galejo sueit

Iskur tu istraukei, kad pries 10? Leipcigo treneri ismete is varzybu, o ne zaidejai. Rungtynes baigesi 11 pries 11.