„Lazio“ ir „AC Milan“ pasidalino po tašką, „Napoli“ išvargo pergalę prieš „Parmą“ © zumapress nuotr.

Šeštadienį sužaisti keturi Italijos „Serie A“ trečiojo turo susitikimai.

Toliau be pergalių čempionate lieka „AC Milan“ ekipa, kuri išvykoje lygiosiomis 2:2 sužaidė su Romos „Lazio“.

Milano ekipą jau 8-ąją minutę į priekį išvedė Strahinja Pavlovičius.

62-ąją minutę rezultatą išlygino Taty Castellanosas, o dar po keturių minučių „Lazio“ į priekį išvedė Boulaye Dia.

„AC Milan“ ekipai tašką 72-ąją minutę išplėšė Rafaelis Leao.

Kitame mače itin dramatišką pergalę iškovojo „Napoli“ ekipa.

Antonio Conte auklėtiniai namuose pačioje mačo pabaigoje rezultatu 2:1 palaužė „Parmą“.

Svečius į priekį 19-ąją minutę išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Ange-Yoan Bonny.

76-ąją minutę „Parma“ liko rungtyniauti mažumoje, kai iš aikštės buvo pašalintas Zionas Suzuki, o tuo pasinaudojo „Napoli“ ekipa.

92-ąją minutę rezultatą išlygino naujasis „Napoli“ puolėjas Romelu Lukaku.

Dar po penkių minučių pergalingą įvartį pelnė Frankas Anguissa.

• RMDBvB

Nu ir va prasau, Lukaku tare zodi. Gerai ir be Osimhen 😄

• 5
  • Artiomas

Lukaku tai ir taip aisku buvo kad pakeis ta Osimhena be problemu, bet anas vargsas tai neitiketinai susmove, toks zvaigzde ir *** tapo niekam nereikalingas.

• Serie A

Smagiai barstosi taskus Milanas, reiktu jiem greiciau atleist ta Fonseca kuris vakar genijaus sprendima atlikt bande Ten Haago stiliumi neisleist i starta Theo ir Leao, kaip sakant matos desperacija visiska trenerio sprendimuose meginama kazkoki fokusa padaryt, o gal ir suveiks si taktika ir isliks poste kaip Ten Haagas nes visi pagalvos kad cia genijas :)