Kosmosas: Lėverkuzene vykusį 7 įvarčių trilerį po vėlyvo V. Boniface'o įvarčio laimėjo „Bayer“ © AP nuotr.

Lėverkuzene įvyko tikras futbolo trileris – „Bayer“ 4:3 įveikė „Wolfsburg“ ekipą.

Permainingose rungtynėse iš pradžių į priekį įsiveržė „Wolfsburg“. 14-ąją minutę ir 32-ąją minutę atitinkamai pelnyti Floriano Wirtzo bei Jonathano Tah įvarčiai leido pradėti pirmauti šeimininkams.

Prieš pertrauką „Wolfsburg“ vėl įsiveržė į priekį – įvarčius pelnė Sebaastianas Bornauw bei Mathiasas Svanbergas.

48-ąją minutę Piero Hincapie lygino rezultatą.

Prieš pridėtą laiką už nesportinį žaidimą raudoną kortelę gavo Yannickas Gerhardtas. Daugumoje likę „Bayer“ futbolininkai šventė pergalę po Victoro Boniface'o įvarčio.

Kitą savaitę Bundeslygoje „Bayer“ susikaus su Miuncheno „Bayern“ ekipa.

• BMG

Wolfsburg neatsilaike gale , gavo raudona , o ten jau daspaude. Nu issilaiko intriga , laukiam kito turo Bayern vs Bayer 04 , nusimato smagus reginys.

• 7
  • xxxxx

bayeriui gali buti sunku, nes pagal praleistus ivarcius turetu buti lenteles dugne, o bayern'as kol kas tiek puolime, tiek gynyboje gerai laikosi.