C. Palmeris su keturiais įvarčiais per kėlinį įsirašė į „Premier“ lygos istoriją © AFP nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje Londono „Chelsea klubas namuose, rezultatu 4:2, įveikė „Brighton“.

7-ąją minutę „žuvėdras“ į priekį išvedė Georginio Rutteris.

21-ąją minutę Cole‘as Palmeris išlygino rezultatą.

28-ąją minutę C. Palmeris realizavęs 11 metrų baudinį išvedė savo ekipą į priekį.

31-ąją minutę šis anglas pelnė dar vieną įvartį.

34-ąją minutę rezultatą sušvelnino Carlosas Baleba.

41-ąją minutę Cole‘as Palmeris pasižymėjo pokeriu ir iškovojo „aristokratams“ pergalę.

Cole‘as Palmeris tapo pirmuoju žaidėju Anglijos „Premier“ lygos istorijoje, pelniusiu keturis įvarčius per kėlinį.

Po pergalės Londono „Chelsea klubas su 13 taškų kyla į trečiąją lentelės vietą.

„Nottingham Forest“ 0:1 „Fulham“;

„Brentford“ 1:1 „West Ham United“;

„Everton“ 2:1 „Crystal Palace“.

• qqqqq

Chelsea grazu ziuret kol kas, juda komanda labai smagiai, geras puolimas, siandien isvis progu viena po kitos kuresi, cia dar mazai primuse, palmeris tai siaip kitas lygis, cia geriausias chelsea pirkinys per pastaruosius 10 metu.

• 9
  • Blue blood

Va cia tai Chelsea kova,nerealus Palmer pasirodymas,atlaikytas didelis spaudimas.( bet buvo ir senu klaudu pvz sanche pasas kuri kainavo praleista ivarti,enzo,caicedo, klaidos jacksono nesimato sansai,kuriu buvo ir daugiau. Su Pergale