„Liverpool“ išvargo pergalę svečiuose pas „Crystal Palace“ © Reuters nuotr.

„Liverpool“ iškovojo sudėtingą pergalę. Svečiuose „raudonieji“ 1:0 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus.

Londone pirmasis įvartis krito labai anksti. 9-ąją minutę prasta „erelių“ gynybą pasinaudojęs Diogo Jota nieko netrukdomas pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrame kėlinyje „Crystal Palace“ buvo aktyvesni bei turėjo ne vieną progą rezultatą išlyginti. Įvarčio nepelnė nei jie, nei „Liverpool“ ir rungtynės baigėsi svečių pergalę.

Tiesa, „raudonieji“ rungtynes palieka su vienu nusivylimu. Raumens traumą patyrė komandos vartininkas Alissonas.

Po šių rungtynių „Liverpool“ lieka pirmoje „Premier“ lygos vietoje.

• qqqqq

Labai tinka žodis "išvargo". Pirmas kėlinys buvo visiška dominacija, su 70% kamuolio kontrole, visiškai jokių variantų neturėjo Palace net pagalvoti apie bent jau elementarios atakos surezgimą, bet vaizdas pasikeitė antrame kėlinyje, tikrai pasikeitė Palace žaidimas, atsirado ir išpuolių, ir smūgių, buvo tikrai pavojingų epizodų, bet Liverpool gynyba šį sezoną realiai veikia tiesiog be priekaištų (vos du praleisti įvarčiai). Labai svarbi pergalė, dar vieni darbiniai taškai, ir į rinktinių pertrauką galima eiti pakelta galva. Tiesa, labai apmaudus Alissono epizodas, tikėkimės, kad trauma nėra rimta, pats paliko aikštę, galėjo eiti, tai geras ženklas, nes pradžiai jau maniau, kad ištikro Ter Stegeno likimas. Neblogą įspūdį paliko Jaroš, nors daug darbo neturėjo, bet su savo momentais susitvarkė patikimai ir užtikrintai. Laiku rinktinių pertrauka, gal spės Alissonas atsigauti, o jeigu ką, neblogai visada jį pakeičia ir Kelleheris. Visus Liverpool fanus su pergale!

• 6
  • Sidney Crosby

Londonieciai gera komanda namu stadione,visiems cia jie uzkuria gera pirty

• 3
    kloune tu...

Davai, valink iš čia tu, su savo beprasmiais komentarais amžinai..

Proto bokste parasyk ka nors tu apie futbola ,apie sias rungtynes.Kiek stebiu crystal palace daug metu namu rungtynese jie yra labai kokibiski ,grandai cia labai daznai cia palikdavo taskus.Subendrinus sios dienos rungtynes tikrai 3 taskai buvo labai sunkus ,galejo but ir blogiau.Tau pasiulyciau pieno atsigert ,asile

• 2
  • kei....

tikrai nelengva pergale.SIaip jau pirmaujant 1-0 turejo ir jota su salahu imusti,nes tikrai 1-0 buvo slidus rezultatas ,tuo labiau pirma kelini liverpool buvo zymiai geresni .Bet 2-tra kel jau CP kele daug problemu liverpool vartams ,gelbejo ir alisonas ir ji po traumos pakeites jaros .Siaip viskas ok ir po 7-to turo liverpool niekas neaplenks.Tikekimes alison neiskris ilgam laikui