Po VAR sprendimo Kroatija patiesė škotus © AP nuotr.

Kroatija iškovojo pergalę Tautų lygoje.

Elitiniame divizione žaidžiantys pasaulio čempionato prizininkai 2:1 palaužė Škotiją.

32-ąją minutę škotus į priekį išvedė Ryanas Christie. Netrukus rezultatą išlygino Igoris Matovičius.

Andrejus Kramaričius 70-ąją minutę išplėšė kroatams pergalę.

95-ąją minutę Škotija pelnė išlyginamąjį įvartį, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė.

Bulgarija 0:0 Liuksemburgas

• Stebėtojas

Turbut nera kitos tokios rinktinės kaip Kroatija, kuri sugeba prisileist įvartį ne tai, kad paskutinėmųs minutės, o paskutinėmis sekundėms, tik šikart VAR tiesiog išgelbėjo. Bet kiek seku šitą rinktinę jei jie laimi vieno įvarčio persvara 85%, kad prasileis. Geriausias pavyzdis Europos čempionatas