„Manchester United“ su E. ten Hagu iškovojo svarbią pergalę prieš „Brentford“ © PA nuotr.

„Manchester United“ švenčia svarbią pergalę. „Raudonieji velniai“ namuose 2:1 palaužė „Brentford“ ekipą.

Svečiai pasižymėjo pirmieji. Pirmo kėlinio pabaigoje tikslus buvo Ethanas Pinnockas.

47-ąją minutę savo įvarčiu atsakė Alejandro Garnacho. Už 15-os minučių įvartį pelnė Rasmusas Hojlundas po Bruno Fernandeso perdavimo.

Eriko ten Hago auklėtiniai pakilo į pirmąjį dešimtuką.

„Fulham“ 1:3 „Aston Villa“

„Newcastle“ 0:1 „Brighton“

„Southampton“ 2:3 „Leicester City“

„Ipswich“ 0:2 „Everton“

• Deividas Simonis

Gražiai ir ramiai. Atrodė, kad antrame kėlinyje United pradėjo mėgautis žaidimu. Tikiuosi bus taip pat prieš dar stipresnes komandas.