Pergalė – pareiškimas: puolimo trejeto vedama „Barcelona“ svečiuose pažemino „Real“ © AP nuotr.

Fantastiškai sezoną pradėjusi „Barcelona“ tėškė dar vieną pareiškimą ant stalo.

Legendiniame „El Clasico“ derbyje „Barcelona“ 4:0 sutriuškino Madrido „Real“, kurie žaidė savo namuose, Santiago Bernabeu stadione.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo nuošalių gausa. „Real“ bent kelis kartus siuntė kamuolį į vartus, bet galiausiai buvo fiksuotos nuošalės. Kylianas Mbappe su Vinicius progas, kurias turėjo, švaistė vėjais.

Jeigu pirmasis kėlinys buvo apylygis, tai antrajame dominavo svečiai iš Katalonijos. 54-ąją minutę įvartį pelnė Robertas Lewandowskis, meistriškai nuginklavęs Andriy Luniną. Po dviejų minučių smūgiu galva lenkas rezultatą padvigubino.

77-ąją minutę trečiąjį įvartį pelnė Lamine'as Yamalis. Silpnąja koja smūgiavęs 17-metis nepaliko šansų „Real“ vartininkui.

84-ąją minutę Raphinha techniškai padėjo tašką rungtynėse.

Po šios pergalės „Barcelona“ 6 taškais pirmauja prieš „Real“ Ispanijos pirmenybėse.

• Nesuprantu

Ką aš čia stebėjau? Wooooow. Paaaugliai 17-21 metų su Lewandowskiu ir Raphinha išžagino Realą išvykoje. Flickas su šituo jaunu kolektyvu per porą metų padarys futbolo komandą monstrą. Yamalis nesveikas, nežinau ar Messis 17 metų taip žaidė. Apakęs. Wow

• 70
  • Kei....

Gražios elclasico, rungtynės buvo ,o ypač kai dar laimi išvykoje.Fantastika,su pergale barsos fanai!

• 44
  • Lelipop

Ispiso be vazelino

• 34
  • xxxxx

Sveikinimai visiems Barcos fanams su puikia pergale. Lewandovski nepaisant dvieju praleistu geru progu irodineja, jog senas arklys vagos negadina. Yamalis nustebino, jog geba smugiuoti bankes ir silpnaja koja, o raphinha permetineja vartininka kaip senai gerai laikai tai darydavo messis. Nusivylimas mbappe, kuris siandien daugiau zaide nuosaleje nei ten kur reikejo.

• 33
  • Lelipop

*** flickas monstras ka jis is komandos padare kad visus tiesiog trypia neturi vaiakai autoritetu niekam