Startavo Azijos Taurės čempionatas © Eurofootball.lt
Šeštadienį, liepos 7-ąją dieną, Tailande, Bangoko mieste, startavo 14-asis Azijos Taurės (Asian Cup) turnyras. Atidarymo rungtynėse A grupėje šeimininkai Tailandas susitiko su Irako vienuolike. Šiame mače nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo, kadangi komandos sužaidė lygiosiomis 1-1.

Sužaidus vos 6 minutes į Irako vartus rungtynių arbitras paskyrė 11 metrų baudinį, kai baudos aikštelėje Ali Rehema pargriovė Kiatisuką Senamuangą. Prie žymos stojęs Sutee Suksomkitas smūgiavo užtikrintai ir išvedė savo komandą į priekį.

Po praleisto įvarčio Irako futbolininkai pradėjo dar aštriau atakuoti, bet dviejų progų nesugebėjo išnaudoti, kai saugo Saliho Al Sadwno smūgį per save į skersinį nukreipė Tailando vartinikas Kosinas Hathairattanakoolas, o po kiek laiko jis vėl atmušė S.Al Sadwno kamuolį.

Tačiau 30-ąją minutę visgi Irakas pasiekė savo ir po S Al Sadwno atlikto baudos smūgio visų aukščiausiai iššoko Younesas Khalefas, kuris ir pelnė išlyginamąjį įvartį.

Lietaus užtvindytoje aikštėje Tailandas desperatiškai bandė iškovoti pergalę, ir iki mačo pabaigos likus žaisti 4 minutes po keitimo pasirodžiusio Teeratepo Winothai`aus smūgį po rikošeto virš skersinio pirštų galais numušė Irako vartų sargas Ahmedas Jaberas.

Rytoj įvyksiančiose antrose A grupėse rungtynėse Azijos Taurės naujokai Australijos futbolininkai egzaminuos Omano rinktinę.

A grupės rezultatai:

Tailandas 1 – 1 Irakas
6‘ [1 – 0] Sutee Suksomkit (11 m.)
30‘ [1 – 1] Younes Khalef

(vieta, komanda, žaista, laimėta, lygiosios, pralaimėta, įvarčių santykis, taškai)

1. Tailandas 1 0 1 0 1-1 1
2. Irakas 1 0 1 0 1-1 1
3. Australija 0 0 0 0 0-0 0
4. Omanas 0 0 0 0 0-0 0