Ispanijos čempionatas prasidėjo "Real" pergale © Eurofootball.lt
Šeštadienį Madrido derbiu, kuriame pergalę rezultatu 2-1 prieš "Atletico" šventė čempionų titulą ginantis "Real", prasidėjo 2007-2008 metų Ispanijos čempionato sezonas. Vėliau vykusiose rungtynėse "Sevilla" 4-1 sutriuškino "Getafe", o "Murcia" netikėtai 2-1 įveikė "Zaragoza" futbolininkus.

"Atletico" į priekį išsiveržė jau pirmą rungtynių minutę, kai po Mariano Pernia pakelto kampinio kamuolys atsidūrė tiesiai prieš Sergio Aguero - Argentinietis nesuklydo ir išvedė svečius į priekį.

Tačiau "Real" po tragiškos rungtynių pradžios nesutriko ir jau 15 minutę komandos kapitonas Raulis po gynėjo Sergio Ramoso perdavimo iš dešiniojo krašto galva nuginklavo Leo Franco, taip išlygindamas rezultatą.

Jau po penkių minučių "Atletico" galėjo atsatyti savo pranašumą, tačiau Ikeras Casillasas atrėmė pavojingą varžovų naujoko Diego Forlano smūgį. Po dešimties minučių kitoje aikštės pusėje po Wesley Sneijderio pakelto kampinio S.Ramoso galva smūgiuotas kamuolys sudrebino "Atletico" vartų virpstą. Prieš rungtynių pertrauką "Real" vartus nuo M.Pernia`os įvarčio išgelbėjo brazilas Pepe - nuo gynėjo atšokęs kamuolys nuskriejo už galinės linijos.

Antrojo kėlinio viduryje "Real" dar kartą sudrebino varžovų vartų konstrukcijas - tai šįkart baudos smūgiu padarė ispanas Guti. Tačiau "Real" antrą ir, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį įmušė likus žaisti kiek daugiau nei 10 minučių. Po Luiso Perea`os pražangos prieš Raulį buvo skirtas baudos smūgis, Guti parideno kamuolį W.Sneijderiui, po kurio smūgio kamuolys rikošetu įskriejo į "Atletico" vartus. Olandas pasižymėjo jau debiutinėse rungtynėse.

Nors po kelių minučių Diego Forlanas išlygino rezultatą, teisėjas įvarčio neįskaitė dėl nuošalės ir po nervingų dešimties minučių "Real" šventė pirmąją pergalę šiame sezone.

Kitose šeštadienio rungtynėse "Sevilla" 4-1 sutriuškino Madrido "Getafe" futbolininkus, nors atsilikinėjo po antrą minutę praleisto įvarčio. Tuo tarpu po kelių metų pertraukos į aukščiausiąją Ispanijos lygą sugrįžusi "Murcia" netikėtai 2-1 įveikė "Zaragoza" futbolininkus. Šiose rungtynėse visus tris įvarčius pelnė abiejų klubų naujokai.

Šeštadienio rungtynių statistika

Madrido "%c00003" 2 - 1 Madrido "%c00017"
1` [0 - 1] Sergio Aguero
15` [1 - 1] Raul
79` [2 - 1] Wesley Sneijder

"%c00107" 4 - 1 Madrido "%c00212"
2` [0 - 1] Pablo
46` [1 - 1] Jesus Navas
67` [2 - 1] Luis Fabiano
70` [3 - 1] Frederic Kanoute
82` [4 - 1] Alexander Kerzhakov

22` iš aikštės pašalintas Francisco Sousa ("Getafe")
43` iš aikštės pašalintas David Cortes ("Getafe")

"%c00087" 2 - 1 "%c00108"
18` [1 - 0] Alvaro Mejia
30` [1 - 1] Ricardo Oliveira
64` [2 - 1] Fernando Baiano