Triuškinančios "PSV", "Ajax" ir "Feyenoord" pergalės © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį Olandijos „Eredivisie“ čempionate buvo sužaistos devynerios 2-ojo turo varžybos. Pergales triuškinančiais rezultatais iškovojo lyderiai „PSV“, „Ajax“ ir „Feyenoord“, lygos naujokai „Venlo“ bei „De Graafschap“ taip pasiekė pirmuosius laimėjimus, tuo tarpu „Vitesse“ kiek netikėtai palaužė „AZ“, „Roda“ nugalėjo „Heracles“, o du mačai baigėsi lygiosiomis.

Olandijos čempionai Eindhoveno „PSV“ futbolininkai antrajame ture be didesnio vargo susidorojo su savo varžovais iš Nijmegeno „NEC“. Sužaidus vos 7 minutes Ronaldo Koemanno auklėtinius į priekį išvedė naujokas puolėjas Danko Lazovičius. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą rezultatą padvigubino gynėjas Ericas Addo.

Tik antrojo kėlinio pabaigoje „PSV“ futbolininkams pavyko galutinai sugniuždyti savo varžovus. 83-iąją minutę po dar vieno tikslaus D.Lazovičiaus smūgio rezultatas tapo 3-0, dar po keturių minučių pasižymėjo Conserva Fagneris, o vinį į „NEC“ karstą priešpaskutinę minutę įkalė Otmanas Bakkalas.

Vicečempionui Amsterdamo „Ajax“ klubui taip pat neiškilo rimtesnių problemų rungtyniaujant su gan pajėgiu „Heerenveen“ klubu. Bet aikštės šeimininkai šiame mače buvo priversti pirmieji trauktis kamuolį iš savo tinklo, kai tiksliai smūgiavo Miralemas Sulejmani.

Visgi 44-ąją minutę „Ajax“ komandai pavyko išlyginti rezultatą, o taip padarė puolėjas iš Urugvajaus Luisas Suarezas. Pasimetę svečiai po minutės praleido dar vieną įvartį – taikliai mušė Thomas Vermaelenas.

Antrajame kėlinyje „Ajax“ sugebėjo įtvirtinti pergalę rezultatu 4-1. Nugalėtojų gretose 52-ąją minutę pasižymėjo Robbertas Shilderis, o po šešių minučių tašką mače padėjo tas pats L.Suarezas.

Po vasaros sustiprėjęs Roterdamo „Feyenoord“ klubas ir toliau skina triuškinančias pergales. Šį karta šios komandos auka tapo Bredos „NAC“ ekipa, kuri pralaimėjo rezultatu 5-0. 21-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė šią vasarą į komandą po dešimtmečio sugrįžęs puolėjas Roy`us Makaay`us, tiksliai realizavęs 11 metrų baudinį.

Antrame kėlinyje į „NAC“ vartus buvo įmušti dar keturi įvarčiai. 49-ąją minutę rezultatas tapo 2-0 po tikslaus Rono Vlaaro smūgio. Po šešių minučių iš Dortmundo „Borussia“ klubo pasiskolintas saugas Nuri Sahinas pridėjo dar vieną įvartį.

Įpusėjus rungtynėms 69-ąją minutę po Jonathano De Guzmano smūgio rezultatas tapo jau 4-0, o gražią „Feyenoord“ pergalę 72-ąją minutę įtvirtino antrąjį įvartį pelnęs N.Sahinas.

Vienas iš pretendentų laimėti šių metų Olandijos pirmenybes Alkmaaro „AZ“ klubas išvykoje suklupo prieš „Vitesse“. Vienintelį įvartį pastarosios komandos gretose 26-ąją minutę įmušė Santi Kolkas.