22 turas: "Monaco" tęsia pergalių seriją © Eurofootball.lt
Trečiadienį Prancūzijos "Ligue 1" čempionate vyko devyneri 22-ojo turo susitikimai. Dar vienas mačas bus žaidžiamas ketvirtadienį vėlai vakare.

Dar vieną pergalę, jau trečiąją iš eilės, po žiemos pertraukos iškovojo ir į 5-ąją poziciją pakilo "Monaco" klubas. Kunigaikštystės ekipa šiame ture savo aikštėje priėmė vieną turnyro autsaiderių "Sochaux" vienuolikę ir įveikė ją minimaliu rezultatu 1-0. Vienintelį mačo įvartį 80-ją minutę pelnė Prancūzijos nacionalinės ekipos puolėjas Fredericas Piquionne.

Sėkmingų rungtynių seriją po žiemos pertraukos pratęsė ir tragiškai sezoną pradėjęs "Lens" klubas, išvykoje 1-2 palaužęs "Valenciennes" ekipą ir pagaliau pakilęs iš iškritimo zonos. Šeimininkai šiame mače pirmieji išsiveržė į priekį po 33-ąją minutę pelnyto Steveno Savidano įvarčio, tačiau "Lens" dėka taiklaus Vitorino Hiltono smūgio dar prieš pertrauką rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje Kevinas Monnetas-Paquet išplėšė svečiams pergalę.

Po pralaimėjimo praėjusiame ture tam pačiam "Lens" atsitiesė ir čempiono titulą ginantis "Lyon", namuose gan užtikrintai 2-0 palaužęs "Lorient" pasipriešinimą. Įvarčius nugalėtojams atitinkamai 28-ąją ir 73-ąją minutėmis pelnė jaunieji Hatemas Ben Arfa bei Karimas Benzema.

Į 12-ąją poziciją po šio turo pakilo Paryžiaus "P.S.G" klubas, namuose net 3-0 sutriuškinęs autsaiderę "Metz". Aikštės šeimininkus į priekį jau 4-ąją minutę išvedė Pegguy Luyindula, 36-ąją minutę rezultatą padvigubino Jerome Rothenas, o antrajame kėlinyje galutinį vinį į varžovų karstą įkalė Amara Diane.

Įdomus ir intriguojantis susitikimas vyko "Nancy" ekipos namų stadione, kur ši susitiko su sėkmingai pastaruoju metu žaidžiančiu "Marseille" klubu. Po be įvarčių pasibaigusio pirmojo kėlinio antrojo pradžioje "Marseille" puolė atakuoti, tačiau rungtynes kita vaga pakreipė Marselio ekipos vartų sargo klaida, kai šis rankomis sugavo savo žaidėjo perduotą kamuolį ir teisėjas skyrė laisvą smūgį baudos aikštelėje, kurį puikiu smūgiu iš labai aštraus kampo realizavo ir savo klubą į priekį išvedė Jonathanas Brisonas. Tiesa, "Marseille" vis tik pavyko išlyginti rezultatą, kai rungtynėms artėjant į pabaigą pasižymėjo jaunasis Samiras Nasri, tačiau tai buvo paskutinis šio mačo įvartis - rungtynės taip ir baigėsi lygiosiomis 1-1.

22-ojo turo rezultatai:

"%c00036" 1 - 0 "%c00065"
80` [1 - 0] Frederic Piquionne

"%c00306" 1- 2 "%c00093"
33` [1 - 0] Steve Savidan
44` [1 - 1] Vitorino Hilton
63` [1 - 2] Kevin Monnet-Paquet

57` Guillaume Rippert ("Valenciennes") pašalintas iš aikštės

"%c00055" 2 - 0 "%c00293"
28` [1 - 0] Hatem Ben Arfa
73` [2 - 0] Karim Benzema

"%c00023" 3 - 0 "%c00096"
4` [1 - 0] Pegguy Luyindula
36` [2 - 0] Jerome Rothen
54` [3 - 0] Amara Diane

"%c00254" 1 - 1 "%c00071"
48` [1 - 0] Jonathan Brison
87` [1 - 1] Samir Nasri

"%c00206" 0 - 0 "%c00025"

"%c00094" 3 - 1 "%c00098"
10` [1 - 0] Kevin Miralas
37` [2 - 0] Ludovic Obraniak
53` [3 - 0] Yohan Cabaye
86` [3 - 1] Hassan Yebda

"%c00067" 1 - 1 "%c00090"
52` [1 - 0] Jimmy Briand
53` [1 - 1] Anthony Modeste

"%c00034" 2 - 0 "%c00092"
21` [1 - 0] Kevin Gameiro
90` [2 - 0] Renaud Cohade