Triuškinama Dramblio Kaulo Kranto pergalė © Eurofootball.lt
Antrąją pergalę iš eilės Afrikos Nacijų taurės turnyre iškovojo Dramblio Kaulo Kranto rinktinė, rezultatu 4-1 sutriuškinusi Benino futbolininkus, kurie neteko vilčių patekti į kitą etapą.

90‘ [4 – 1] Razak Omotoyossi

Rungtynių favoritams Dramblio Kaulo Kranto futbolininkams ilgai nesisekė pralaužti varžovų gynybos, tačiau jų pastangas vainikavo pirmojo kėlinio pabaiga. Iš pradžių po Yaya Toure perdavimo pasižymėjo „Chelsea“ puolėjas Didier Drogba. Netrukus po kampinio įvartį pelnė pats Yaya Toure, tiksliai užbaigęs kombinaciją su broliu Kolo Toure.

DKK nemažino apsukų ir po pertraukos. 53 min. trečiąjį įvartį pelnė Abdulkaderas Keita, o neprabėgus nė dešimčiai minučių rezultatą nepadoriu pavertė Aruna Dindane, įmušęs galva.

Po šio smūgio rungtynių baigtis buvo nulemta. Beninui pavyko pelnyti tik garbės įvartį besibaigiant rungtynėms – po Stephane‘o Sessegnon perdavimo galva gražų įvartį pelnė Razakas Omotoyossi.

Pergalė Dramblio Kaulo Kranto futbolininkams garantavo kelialapį į turnyro ketvirtfinalį.