Sandraugos taurės varžybas "Kaunas" baigė pusfinalyje © Eurofootball.lt
"Kaunui" nepavyko pakartoti savo geriausio pasiekimo ir patekti į Sandraugos taurės finalą. Lietuvos čempionams pusfinalyje teko rezultatu 1-3 pripažinti nugalėtojų titulą ginančio Taškento "Pakhtakor" (Uzbekistanas) pranašumą.

"Kaunas" 1 - 3 "Pakhtakor"
15' [1 - 0] Givi Kvaratskhelia (11m.)
17' [1 - 1] Anvarjon Soliev (11m.)
75' [1 - 2] Zaynitdin Tajiev
80' [1 - 3] Akmal Kholmatov

"Kaunas": Dreer; Manchkava, Valkanov, Bagužis, Mendy (57' Regelskis); Screpis (85' Khubutia), Kvaratskhelia (59' Pilibaitis), Barevičius (69' Zubavičius), Lukša (54' Pehlič); Ledesma, Jeršovas (57' Grigalevičius)

Antrasis turnyro pusfinalis, kurį Sankt Peterburge stebėjo 1000 žiūrovų, prasidėjo aštria kova ir pirmųjų rezultatyvių atakų ilgai laukti nereikėjo.

15-ąją minutę arbitras iš Ukrainos paskyrė 11 metrų baudinį į "Pachtakor" vartus ir Givi Kvaracchelija sėkmingai išnaudojo savo šansą.

Deja, vos spėję pasidžiaugti įvarčiu, kauniečiai turėjo stebėti kaip kamuolys taip pat po 11 metrų baudinio atsidūrė "Kauno" vartuose. 17 min. rezultatą išlygino Anvaržonas Solijevas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką nei 11 metrų baudinių, nei įvarčių žiūrovai daugiau neišvydo. Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 1-1.

Ypač nesėkmingai "Kaunui" susiklostė antrojo kėlinio antroji pusė, kai per kelias minutes Uzbekistano čempionams pavyko išspręsti pusfinalio baigtį.

75 min. po Zainiddino Tadžijevo smūgio praleidę įvartį, "geltonai-žali" pasileido į priekį, bet netrukus taiklus legionieriaus iš Tadžikistano Armalio Cholmatovo baudos smūgis trečią kartą privertė Estebaną Dreerį išimti kamuolį iš vartų tinklo.

"Kaunas" rungtynes pralaimėjo 1-3 ir ketvirtą kartą per penkis bandymus Sandraugos taurės varžybose suklupęs ant pusfinalio barjero bus priverstas važiuoti namo.

Po pralaimėto Sandraugos taurės turnyro pusfinalio mačo "Kauno" strategas Andrejus Zygmantovičius pripažino, kad "Pakhtakor" žaidė geriau.

„Pirmajame kėlinyje mūsų komanda žaidė neblogai, įmušė įvartį. Tačiau gynyboje futbolininkai padarė klaidų. Gaila, bet "Kauno" žaidėjai klaidų neišvengė per visą turnyrą. "Pakhtakor" laimėjo pelnytai, todėl aš sveikinu varžovus su patekimu į turnyro finalą", - sakė "Kauno" komandos vyriausiasis treneris Andrejus Zigmantovičius.

Sandraugos taurės finale sekmadienį "Pakhtakor" susitiks su Lenkoranės "Khazar" ekipa, kuri rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš Borisovo BATE rezultatu 2-1. Nugalėtojų gretose visą susitikimą žaidė gynėjas iš Lietuvos Darius Žutautas.