Lietuvos U-19 rinktinė pralaimėjo Italijai © Eurofootball.lt
Lietuvos jaunimo U-19 rinktinė pralaimėjo pirmąsias draugiško tarptautinio turnyro Italijoje rungtynes.

Romoje vykstančio "Roma Caput Mundi" turnyro pirmajame susitikime Ivano Švabovičiaus treniruojami lietuviai žaidė prieš šeimininkę Italiją, kuriai atstovavo vietinio Lacijo regiono rinktinė.

Įpusėjus pirmam kėliniui Italijos U-19 rinktinė išsiveržė į priekį, o iškart po pertraukos pelnė dar vieną įvartį ir savo persvarą padvigubino.

Vienintelį įvartį Lietuvos rinktinei 60 minutę pelnė "Vilniaus" saugas Eivinas Zagurskas, bet dvikovą vis tiek rezultatu 2-1 laimėjo Italijos futbolininkai.

"Žaidėme neblogai, tačiau po treniruočių ant dirbtinės dangos buvo labai sunku priprasti prie natūralios aikštės. Tai tikriausiai ir buvo pagrindinė pralaimėjimo priežastis. Varžovų komanda buvo tikrai pajėgi ir techniška, turinti labai gerų žaidėjų", - pasibaigus rungtynėms sakė E.Zagurskas.

Keturių komandų turnyro antrame mače Lietuvos U-19 rinktinė rytoj susigrums su Rumunijos U-19 ekipa, kuri šiandien rezultatu 1-0 parklupdė Anglijos jaunimo rinktinę.