Naujoko "hat-trickas" atnešė "Eintracht" pergalę © Eurofootball.lt
Po žiemos pertraukos vėl įsibėgėja Bundesligos čempionatas. Šeštadienį sužaisti dar šeši 18-ojo turo mačai. Pirmosios sezonos dalies siurprizas "Karlsruher" sugebėjo iškovoti dar vieną pergalę, "Eintracht" svečiuose kiek netikėtai sutriuškino "Hertha" klubą.

Beviltišką pralaimėjimą prieš "Eintracht" rezultatu 0-3 savo gerbėjų akivaizdoje Berlyno "Hertha" patyrė dėka įspūdingo M. Fenino pasirodymo. Už 3,5 milijono eurų žiemos pertraukos metu įsigytas puolėjas debiutiniame mače pasižymėjo "hat-tricku".

"Hamburg" vienuolikė namų stadione tik mačui artėjant link pabaigos pasiekė lygiasias rungtynėse prieš "Hannover". Išlyginamąjį įvartį uostamiesčio klubui po R. Van der Vaarto perdavimo pelnė I. Oličius.

Trečiąją vietą "Hamburg" užleido Leverkuseno "Bayer" ekipai, kuri iškovojo įspūdingą pergalę svečiuose prieš "Cottbus". Praleidę ankstyvą įvartį, antrajame kėlinyje svečiuose rungtyniavę "Bayer" futbolininkai atsitiesė ir nugalėjo rezultatu 3-2.

Šiame sezone Bundesligos gerbėjus nustebinęs "Karlsruher" klubas šįkart namuose nugalėjo labiausiai nuvylusią ekipą – Vokietijos taurės laimėtojus "Nurnberg". Abu įvarčiai krito antroje mačo pusėje, aikštę už dvi geltonas korteles palikus "Nurnberg" žaidėjui A. Wolfui: 66-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo gynėjas C. Eichneris, kiek vėliau savo buvusią ekipą pribaigė australas J. Kennedis.

Atkakliausia dvikova vyko Duisburge, kur žiūrovai išvydo net šešis įvarčius. Likus žaisti apie dvidešimt minučių šeimininkai "Duisburg" dar pirmavo 3-1, tačiau po keitimo aikštėje pasirodęs "Borussia" puolėjas D. Klimowičius pelnė du įvarčius ir išplėšė lygiasias.

Visi rezultatai

"%c00210" 0 - 1 "%c00011"
27' [0 - 1] Grafite

"%c00342" 2 - 0 "%c00208"
66' [1 - 0] Christian Eichner
74' [2 - 0] Joshua Kennedy

57' Andreas Wolf ("Nurnberg") pašalintas iš aikštės

"%c00309" 2 - 3 "%c00008"
15' [1 - 0] Michael Papadopoulos
59' [1 - 1] Simon Rolfes
69' [1 - 2] Dimitri Bulykin
77' [2 - 2] Christian Bassila
86' [2 - 3] Simon Rolfes (11 m.)

"%c00105" 0 - 3 "%c00257"
39' [0 - 1] Martin Fenin
60' [0 - 2] Martin Fenin
90' [0 - 3] Martin Fenin

"%c00258" 3 - 3 "%c00100"
18' [1 - 0] Iulian Felipescu
30' [2 - 0] Tobias Willi
51' [2 - 1] Sebastian Kehl
59' [3 - 1] Mihai Tararache (11 m.)
68' [3 - 2] Diego Klimowicz
90' [3 - 3] Diego Klimowicz

"%c00024" 1 - 1 "%c00088"
42' [0 - 1] Szabolcz Huszti (11 m.)
70' [1 - 1] Ivica Olic