Netikėtas "Atletico" pralaimėjimas Ispanijos čempionate © Eurofootball.lt
Sekmadienį vakare buvo sužaistos likusios septynerios Ispanijos čempionato 24-ojo turo rungtynės.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido "Atletico" namuose 1 - 2 nusileidę Bilbao "Athletic" futbolininkams. "Matracai" pirmavo po ankstyvo Antonio Lopezo įvarčio, tačiau dar pirmajame kėlinyje svečiai sugebėjo išlyginti ir persverti rezultatą. Antroje susitikimo dalyje dešimtyje likę "Atletico" nesugebėjo išlyginti rezultato ir pelnyti bent taško turnyrinėje lentelėje.

Trečioje vietoje čempionate žengianti "Villarreal" komanda namuose nesugebėjo įveikti Santandero "Racing" futbolininkų - rungtynės baigėsi be įvarčių.

Susitikime tarp "Getafe" ir "Valencia" klubų taip pat nei vienai ekipai nepavyko pasižymėti.

Visų sekmadienio rungtynių statistika:

"Almeria" 1 - 0 "Murcia"
43' [1 - 0] Alvaro Negredo

Huelvos "Recreativo" 3 - 2 La Korunijos "Deportivo"
9' [0 - 1] Joan Verdu (iš 11 m. baudinio)
53' [1 - 1] Roberto Beto
57' [2 - 1] Sinama Pongolle
81' [2 - 2] Ivan Sanchez Riki
88' [3 - 2] Jose Martin Caceres

54' iš aikštės pašalintas Roberto Beto ("Recreativo")

"Levante" 2 - 1 Pamplonos "Osasuna"
21' [0 - 1] Ignacio Nacho Monreal
54' [1 - 1] Luis Alvaro
59' [2 - 1] Alexandre Geijo

"Valladolid" 1 - 1 "Mallorca"
37' [1 - 0] Joseba Llorente
80' [1 - 1] Ariel Ibagaza (iš 11 m. baudinio)

87' iš aikštės pašalintas Jose Carlos Nunes ("Mallorca")

"Villarreal" 0 - 0 Santandero "Racing"

48' Giuseppe Rossi ("Villarreal") nerealizavo 11 m. baudinio

"Getafe" 0 - 0 "Valencia"

56' iš aikštės pašalintas David Villa ("Valencia")

Madrido "Atletico" 1 - 2 Bilbao "Athletic"
5' [1 - 0] Antonio Lopez
39' [1 - 1] Markel Susaeta Laskurain
45' [1 - 2] Fernando Llorente

52' iš aikštės pašalintas Raul Garcia ("Atletico")