"Kaunas" pralaimėjo Ukrainos pirmenybių lyderiui © Eurofootball.lt
Turkijoje stovyklaujantis "Kaunas" sekmadienį žaidė kontrolines rungtynes su Ukrainos čempionato lydere Dnepropetrovsko "Dnipro" komanda. Susitikimą rezultatu 1-0 laimėjo Ukrainos ekipa.

"Kaunas" 0 - 1 "Dnipro"
73' [0 - 1] Ion Mazilu

"Kaunas": Marianas Kello, Pascalis Mendy, Mindaugas Bagužis, Irmantas Zelmikas, Vygantas Zubavičius, Marius Činikas Givi Kvaracchelija, Nukri Mančchava, Linas Pilibaitis, Aivaras Laurišas, Artūras Rimkevičius. (Antrajame kėlinyje rungtyniavo Mindaugas Malinauskas, Akaki Chubutija, Nerijus Radžius, Mantas Fridrikas, Dainius Kunevičius, Gediminas Vičius, Vytautas Birškys, Tomas Miklinevičius, Mohamedas Arouri (75 min. Muharemas Bajrami), Nerijus Valskis, Ilgizas Fatachovas)

"Dnipro" pirmą kėlinį žaidė tokios sudėties: Viačeslavas Kernozenka, Denisas Andrijenka, Andrejus Rusolis, Bogdanas Šeršunas, Vitalijus Denisovas, Mario Olekas, Džaba Kankava, Rolanas Gusevas, Sergejus Nazarenka, Osmaras Ferreira, Andrejus Vorobejus (Antrajame kėlinyje žaidė Maksimas Starcevas, Andrejus Ječenka, Linas Klimavičius, Aleksandras Gricajus, Maksimas Pašajevas, Olegas Šelajevas, Dmitrijus Liopa, Ruslanas Rotanis, Aleksandras Kobachidzė, Ionas Mazilu, Sergejus Samodinas)

Abi komandos rungtynes pradėjo atsargiai, nedidele sparta. 8-ąją minutę kauniečiai surengė pavojingą ataką, po kurios kamuolys praskriejo šalia "Dnipro" virpsto. 21 min. po varžovų gynėjo Andrejaus Rusolio smūgio galva meistriškumą teko demonstruoti "Kauno" vartininkui Marianui Kello.

Nuo antrojo kėlinio vidurio iniciatyvą perėmė Ukrainos komanda, ji dažniau atakavo, bet ekipos išėjo ilsėtis esant rezultatui 0-0.

Antrojo kėlinio viduryje "Kauno" gynėjas Akaki Chubutija baudos aikštelėje sužaidė ranka, ir teisėjas į kauniečių vartus skyrė 11 metrų baudinį. Lietuvos čempionams nusišypsojo Fortūna, nes puolėjo Sergejaus Samodino spirtas kamuolys pataikė į skersinį.

73 min. į Kauno komandos vartus krito vienintelis įvartis. Po saugo Ruslano Rotanio baudos smūgio kamuolį galva truputį lietė legionierius iš Lietuvos Linas Klimavičius, ir Rumunijos rinktinės puolėjas Ionas Mazilu nukreipė jį į vartus.

Gynėjas L.Klimavičius aikštėje pasirodė antrajame kėlinyje.

"Kauno" trenerio asistentas Darius Gvildys po mačo pripažino, kad ekipa geriau žaidė iki pertraukos.

"Pirmajame kėlinyje mūsų futbolininkai žaidė geriau nei antrajame, sukūrė dvi neblogas progas. Mačo pradžioje galva pavojingai smūgiavo puolėjas Artūras Rimkevičius, bet kamuolys praskriejo virš vartų. Po pertraukos, kai abi komandos visiškai pakeitė sudėtis, pranašiau rungtyniavo "Dnipro" futbolininkai. Mūsų jauni žaidėjai nelabai prilygo varžovams, jų rezervas buvo stipresnis", - klubo svetainei sakė "Kauno" vyriausiojo trenerio asistentas Darius Gvildys.