"Kaunas" su Ukrainos autsaideriais sužaidė taikiai © Eurofootball.lt
ietuvos čempionai FBK „Kaunas“ futbolininkai trečiadienį draugiškose rungtynėse Turkijoje su Ukrainos pirmenybių autsaidere Užgorodo „Zakarpattya“ ekipa sužaidė lygiosiomis 0:0.

„Kaunui“, kaip ir per rungtynes su Dnepropetrovsko „Dnipro“, neatstovavo geriausias 2007 metų A lygos žaidėjas Rafaelis Ledesma. Brazilas pasitempęs kojos raumenis. Nerungtyniavo ir „Kauno“ legionierius iš Gruzijos Givi Kvaracchelija, nes per mačą su „Dnipro“ jis patyrė lengvą traumą. Dėl tokios pat priežasties treneriai nutarė patausoti ir saugą Vytautą Lukšą.

„Ukrainos komanda sukūrė daugiau progų įvarčiui pasiekti. Mūsų futbolininkai žaidė po didelių fizinių krūvių, todėl vyrams buvo nelengva. Vis dėlto antrajame kėlinyje mūsiškiai turėjo net kelias geras progas, kurios liko neišnaudotos. Galėjo pasižymėti Linas Pilibaitis, Nerijus Radžius, Nerijus Valskis, Tomas Miklinevičius. Galiu pasakyti, kad vyrai žaidė visai neblogai“, - oficialiai klubo svetainei sakė „Kauno“ vyriausiojo trenerio asistentas Darius Gvildys.

Pirmajame kėlinyje „Kaunas“ žaidė tokios sudėties: Marianas Kello, Vygantas Zubavičius, Mantas Fridrikas, Mindaugas Bagužis, Pascalis Mendy, Linas Pilibaitis, Tomas Miklinevičius, Nukri Mančchava, Marius Činikas, Aivaras Laurišas, Artūras Rimkevičius.

Antrajame kėlinyje rungtyniavo Mindaugas Malinauskas, Mohamedas Arouri, Nerijus Radžius, Dainius Kunevičius, Yanko Valkanovas, Gediminas Vičius, Akaki Chubutija, Marius Činikas, Tomas Miklinevičius, (Artūras Rimkevičius), Nerijus Valskis, Ilgizas Fatachovas.

Ketvirtadienį 15 val. 30 min. „Kaunas“ išmėgins jėgas su Minsko „MTZ-Ripo“ (Baltarusija).