"Barcelona" lygiosios Karaliaus taurės turnyre © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vėlai vakare buvo sužaistos pirmosios Ispanijos Karaliaus taurės turnyro pusfinalio rungtynės.

Namuose rungtyniavusi "Barcelona" nesugebėjo įveikti "Valencia" futbolininkų - susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Visas rungtynes dominavę katalonai ilgą laiką nesugebėjo pralaužti puikiai žaidusio svečių vartininko Timo Hildebrando ir netikėtai pirmieji praleido įvartį - po Javiero Arizmendi perdavimo iš krašto smūgiu iš arti 70-ąją minutę pasižymėjo Davidas Villa.

Šeimininkai toliau spaudė varžovus, ir jų pastangos atsipirko paskutinnėmis dvikovos akimirkomis. Ketvirtą pridėtinio laiko minutę Samuelis Eto'o sugebėjo suklaidinti pora varžovų, ir nors jo ataką sustabdė greitai vartus palikęs T.Hildebrandas, kamuolys atšoko Xavi, kuris tiksliu smūgiu pro žaidėjų "mišką" išplėšė "Barcai" lygiasias.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 20-ąją dieną.

Karaliaus taurės pusfinalio rungtynių statistika:

"Barcelona" 1 - 1 "Valencia"
70' [0 - 1] David Villa
90+4' [1 - 1] Xavi Hernandez