"Real" sutriuškino "Barcelona" ekipą Ispanijos čempionate © Eurofootball.lt
Trečiadienį Ispanijos čempionate sužaistos devynerios 36-ojo turo dvikovos.

Skambiu akordu jau anksčiau užsitikrintą šalies čempionų titulą pažymėjo Madrido "Real" klubas, namie ir antrą kartą sezone įveikęs aršiausią varžovę "Barcelona" ekipą, šį sykį triuškinančiu rezultatu 4-1.

Viso mačo metu aikštėje aiškiai dominavo šeimininkai, į priekį įsiveržę jau 13 minutę - Guti ir Wesley Sneijderiui sužaidus sienele kamuolys atsidūrė Rauliui po kojomis ir šis suktu smūgiu nepaliko vilčių vartininkui Victorui Valdesui, kurio laukė labai ilgas vakaras.

Skirtumą sostinės komanda padvigubino dar po keletos minučių, kai visiškai vienas paliktas A.Robbenas pasiuntė kamuolį į tinklą galva.

Iki didžiosios pertraukos abiejų pirmųjų įvarčių autoriai galėjo į savo sąskaitą įsirašyti po dar vieną tikslų smūgį, bet susikurtų progų išnaudoti nesugebėjo.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau dominavo, o netrukus aikštės vidurio užvaldymas tai davė dividendų - pasižymėjo ir katalonų triuškinimą pradėjo G.Higuanas. Paskutinį smūgį svečiams sudavė po keitimo aikštėje pasirodęs R.van Nistelrooy'us - olandas realizavo 11 metrų baudinį, skirtą dėl gynėjo Carleso Puyolo žaidimo ranka.

Tiesa, per likusį laiką Franko Rijkaardo auklėtiniai kiek atsigavo ir T.Henry gražiu smūgiu sušvelnino skirtumą, tačiau tai tebuvo menka paguoda.

Itin svarbią pergalę iškovojo buksuojantis "Valencia" klubas, savo aikštėje rezultatu 1-0 palaužęs "Zaragoza" ekipą bei taip žengęs didelį žingsnį link vietos stipriausiųjų divizione išsaugojimo.

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė 22 metų Ispanijos rinktinės saugas D.Silva, kuris besibaigiant mačui dar ir turėjo palikti aikštę dėl dviejų geltonų kortelių.

Iškovojusi pergalę Valensijos komanda atsiplėšė nuo iškritimo zonoje esančios, 18 vietą užimančios "Osasuna" komandos penkiais taškais. Pastaroji šiame ture turėjo pripažinti "Mallorca" pranašumą.

Antrąją vietą čempionate praktiškai užsitikrino "Villarreal" vienuolikė, išvykoje nugalėjusi Huelvos "Recreativo".

Nors rungtynėse dominavo šeimininkai, o svečiai retai grasindavo varžovų vartams, pergalę pastariesiems lėmė antrajame kėlinyje Nihato pelnytas įvartis baudos smūgiu bei tikslus G.Franco bandymas iš arti.

Dabar "Villareal" trečioje vietoje besirikiuojančią "Barcelona" lenkia jau 7 taškais, nors katalonai turo rungtynių dar nesužaidė.

Madrido "Real" 4 - 1 "Barcelona"
13' [1 - 0] Raul
21' [2 - 0] Arjen Robben
63' [3 - 0] Gonzalo Higuan
78' [4 - 0] Ruud van Nistelrooy (iš 11 m. baudinio)
87' [4 - 1] Thierry Henry

90' iš aikštės pašalintas Xavi ("Barcelona")

Sevilijos "Real Betis" 1 - 1 "Valladolid"
50' [1 - 0] Mark Dennis Gonzalez (iš 11 m. baudinio)
62' [1 - 1] Manuel Victor

La Korunijos "Deportivo" 1 - 0 "Levante"
88' [1 - 0] Ivan Sanchez Riki

"Getafe" 4 - 2 "Almeria"
4' [0 - 1] Albert Crusat
11' [0 - 2] Veljko Paunovic
32' [1 - 2] Juan Albin
64' [2 - 2] Manu Del Moral
68' [3 - 2] Manu Del Moral
74' [4 - 2] Estaban Granero (iš 11 m. baudinio)

Huelvos "Recreativo" 0 - 2 "Villarreal"
55' [0 - 1] Nihat
83' [0 - 2] Guillermo Franco

"Mallorca" 2 - 1 Pamplonos "Osasuna"
32' [1 - 0] Daniel Guiza
72' [1 - 1] Javier Garcia Portillo
89' [2 - 1] Oscar Trejo

80' Javier Garcia Portillo ("Osasuna") pašalintas iš aikštės

"Murcia" 1 - 2 Bilbao "Athletic"
17' [1 - 0] Daniel Alonso Vallejo Ivan
31' [1 - 1] Fernando Llorente
82' [1 - 2] Igor Gabilondo

Santandero "Racing" 0 - 3 "Sevilla"
29' [0 - 1] Federico Fazio
65' [0 - 2] Federico Fazio
89' [0 - 3] Renato

81' Diaz Diaz Ayoze ("Racing") pašalintas iš aikštės

"Valencia" 1 - 0 "Zaragoza"
20' [1 - 0] David Jimenez Silva

86' David Jimenez Silva ("Valencia") pašalintas iš aikštės