Dar viena "Man City" pergalė Anglijoje © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos trejos Anglijos "Premier" lygos IV turo rungtynės.

Pergalę išvykoje iškovojo ambicingoji "Man City" ekipa, kuri 1-0 įveikė "Portsmouth". Mačą abi komandos pradėjo gana apylygiai, tačiau pirmasis įvartis krito į šeimininkų vartus - 30-ąją minutę po Garetho Barry pakelto kampinio, smūgiu galva pasižymėjo puolėjas Emmanuelis Adebayoras.

39-ąją minutę "Man City" pelnė dar vieną įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Svečiai ir prasidėjus antrajam kėliniui kontroliavo žaidimą bei neleido "Portsmouth" sukurti nieko rimtesnio.

Vis dėlto, 88-ąją minutę puikaus šanso išlyginti rezultatą neišnaudojo Davidas Nugentas, kuris nesugebėjo pasižymėti smūgiuodamas vos iš šešių metrų, smūgį atlaikė Shay'us Givenas.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė dar vieną, jau trečiąją, iš eilės "Man City" pergalę "Premier" lygos sezone.

"Portsmouth" 0 - 1 "Man City"
30' [0 - 1] Emmanuel Adebayor

Liverpulio "Everton" 2 - 1 "Wigan"
57' [0 - 1] Paul Scharner
62' [1 - 1] Louis Saha
90' [2 - 1] Leighton Baines (iš 11 metrų baudinio)

Birmingemo "Aston Villa" 2 - 0 Londono "Fulham"
4' [1 - 0] Paintsil (į savus vartus))
59' [2 - 0] Gabriel Agbonlahor