Netikėta Kamerūno rinktinės nesėkmė © Eurofootball.lt
Angoloje tęsiasi Afrikos Nacijų taurės turnyro grupių etapo kovas. Šįsyk varžybas pradėjo ir D grupėje rungtyniaujančios komandos.

Netikėtą pergalę iškovojo Gabonas, minimaliu rezultatu 1-0 palaužęs vieną iš turnyro favoričių Kamerūno rinktinę. Vienintelis mačo įvartis krito 17-ąją minutę, kai iššokęs vienas prieš vartininką Danielis Cousinas sėkmingai jį nuginklavo.

Kitame grupės mače nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo, mat rungtynės tarp Zambijos ir Tuniso rinktinių baigėsi taikiai 1-1. Pirmieji į priekį išsiveržė Zambijos futbolininkai, kai 19-ąją minutę pasižymėjo Jacobas Mulenga.

Tunisiečiai rezultatą išlygino dar pirmojo kėlinio pabaigoje, kai tiksliu komandos draugo perdavimu pasinaudojo Zouhaier Dhaouadhi.