Ispanijos čempionate pirmauja "Barcelona" © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate ("La Liga") po sužaistų šeštojo turo rungtynių lyderio poziciją užėmė "Barcelona", kuri iki šiol nepatyrė pralaimėjimo ir iš viso prarado tik du taškus.

Šį kartą "Barca" gana nelengvai po H.Larssono įvarčio galva palaužė autsaiderę "Numancia". Į antrąją vietą nukrito čempionų titulą ginanti "Valencia" ekipa, sužaidusi lygiosiomis su "Betis" ir taip pat žengianti be pralaimėjimų.

Centrinėse turo rungtynėse Madride vietos "Real" turėjo pripažinti "Deportivo" komandos pranašumą. Tai buvo jau trečiasis karališkojo klubo pralaimėjimas, o La Korunjos ekipa nugalėjo antrąjį kartą.

Trečioje vietoje įsitvirtino "Sevilla", kurios rungtynės išvykoje prieš "Santander" baigėsi taikiai be įvarčių. Pergales vienodais rezultatais 2-0 iškovojo "Levante", "Malaga" ir "Villareal", tuo tarpu "Albacete" minimaliu rezultatu įveikė "Espanyol" klubą.

Turnyrinė lentelė

6 turo rezultatai:
"%c00097" 1 - 1 "%c00004"
10' [0 - 1] Marco Di Vaio
30' [1 - 1] Edu

"%c00091" 1 - 0 "%c00017"
41' [1 - 0] Darko Kovacevic

"%c00095" 1 - 0 "%c00102"
65' [1 - 0] Pablo Redondo

77' David Sanchez ("Albacete") pašalintas iš aikštės

"%c00212" 3 - 1 "%c00039"
1' [1 - 0] Sergio Pachon
51' [1 - 1] Joseba Etxeberria
60' [2 - 1] Sergio Pachon
65' [3 - 1] Sergio Pachon

"%c00197" 2 - 0 "%c00021"
28' [1 - 0] Vladimir Manchev
34' [2 - 0] Sergio Garcia

"%c00106" 2 - 0 "%c00018"
22' [1 - 0] Marcio Amoroso
61' [2 - 0] Paulo Wanchope

"%c00005" 0 - 0 "%c00107"

"%c00086" 2 - 0 "%c00108"
40' [1 - 0] Alvaro (į savo vartus)
49' [2 - 0] Diego Forlan

"%c00006" 1 - 0 "%c00205"
70' [1 - 0] Henrik Larsson

"%c00003" 0 - 1 "%c00089"
45' [0 - 1] Albert Luque