Portugalijos čempionato savaitės apžvalga © Eurofootball.lt
Šią savaitę buvo žaidžiamos Portugalijos "Sagres" lygos XXV turo rungtynės.

Tvirtai čempionų titulo link žingsniuoja Lisabonos "Benfica" futbolininkai šįkart išvykoje rezultatu 4-2 palaužę "Naval" ekipą.

Šeimininkai pirmavo 2-0 po greitų Fabio Junioro ir Edvaldo Bolivia įvarčių, tačiau legendinis Portugalijos klubas į tai atsakė dviem Weldono tiksliais smūgiais 14 ir 17 susitikimo minutę.

Dar pirmajame kėlinyje Angelis Di Maria išvedė "Benfica" į priekį, o svečių pergalę 55 minutę užtvirtino Oscaro Cardozo įvartis.

"Porto" ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 4-1 įveikė "Maritimo" klubą. Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Radamelis Falcao, po kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą nukreipė Raulis Meirelesas bei Hulkas.

Bene įdomiausiai turo mačas įvyko Bragoje, kur vietos "Braga" po dramatiškos kovos rezultatu 3-2 nugalėjo "Guimaraes" komandą. Šiose rungtynėse teisėjas skyrė net keturis (labai abejotinus) vienuolikos metrų baudinius, bei parodė keturias raudonas korteles svečių futbolininkams.

Pateikiame šios dvikovos statistiką:

"Braga" 3 - 2 "Guimaraes"
19' [0 - 1] Melo Rodrigues Rui Miguel
42' [1 - 1] Osorio Alan (iš 11 m. baudinio)
80' [2 - 1] Albert Meyong Ze (iš 11 m. baudinio)
90+2' [2 - 2] Andrezinho (iš 11 m. baudinio)
90+8' [2 - 1] Albert Meyong Ze (iš 11 m. baudinio)

77' iš aikštės pašalintas Duarte Macedo Valdomiro ("Guimaraes")
90+4' iš aikštės pašalintas Andrezinho ("Guimaraes")
90+5' iš aikštės pašalintas Joao Alves ("Guimaraes")
90+6' iš aikštės pašalintas Yves Hadley Desmarets ("Guimaraes")