"Barcelona" atsitiesė triuškinančia pergale Ispanijos čempionate (VIDEO) © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate šeštadienį sužaistos septynerios rungtynės.

Po skaudžios nesėkmės UEFA Čempionų lygos pusfinalyje atsitiesė "Barcelona", išvykoje be didesnio vargo 4-1 sutriuškinusi šeštoje vietoje žengiančią "Villarreal" ekipą.

Dvi pergales iš eilės prieš tai iškovoję šeimininkai nesugebėjo pasipriešinti katalonams, kurie bent iki šio vakaro padidino pranašumą prieš artimiausią persekiotoją Madrido "Real" iki keturių taškų.

Mačo baigtis praktiškai buvo nulemta pirmajame kėlinyje, kai tris įvarčius pelnė Lionelis Messi, Xavi ir Bojanas Krkičius. Nors po pertraukos aikštėje pasirodęs Joseba Llorente sušvelnino santykį, prieš pat dvikovos pabaigą trijų įvarčių pranašumą atstatė Messi.

Pirmą pergalę varžovų aikštėje nuo sausio pradžios iškovojo trečioje vietoje žengianti "Valencia", 2-0 nugalėjusi "Espanyol".

Abu įvarčius nugalėtojams įmušė serbas Nikola Žigičius, 59 minutę pakeitęs neįprastai vangiai rungtyniavusį Davidą Villa.

"Villarreal" 1 - 4 "Barcelona"
19' [0 - 1] Lionel Messi
34' [0 - 2] Xavi
42' [0 - 3] Bojan Krkic
67' [1 - 3] Joseba Llorente
88' [1 - 4] Lionel Messi

Vaizdai iš mačo:

Berselonos "Espanyol" 0 - 2 "Valencia"
61' [0 - 1] Nikola Zigic
74' [0 - 2] Nikola Zigic

La Korunijos "Deportivo" 0 - 1 "Zaragoza"
50' [0 - 1] Perez Adrian Colunga

"Xerez" 2 - 1 "Almeria"
28' [1 - 0] Emiliano Daniel Armenteros
34' [1 - 1] Fernando Soriano
90' [2 - 1] Mario Bermejo

39' iš aikštės pašalintas Sidi Yaya Keita ("Xerez")
83' iš aikštės pašalintas Guilherme Oliveira Santos ("Almeria")

"Tenerife" 2 - 1 Santandero "Racing"
45' [1 - 0] Roman Martinez
56' [2 - 0] Garcia Perez Ayoze
71' [2 - 1] Francisco Tejeda Xisco

"Valladolid" 0 - 0 "Getafe"

58' iš aikštės pašalintas David Cortes ("Getafe")

"Malaga" 1 - 1 "Gijon"
43' [0 - 1] Antonio Apono (į savus vartus)
79' [1 - 1] Felipe Caicedo