10 turas: Septynių įvarčių trilerį laimėjo "Udinese" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos čempionate vyko septyneri 10-ojo turo susitikimai. Į trečiąją vietą pakilo "Udinese" ekipa, dramatiškame trileryje, per kurį buvo įmušti net septyni įvarčiai nugalėjusi "Lecce" komandą.

Namuose žaidusi "Lecce" du kartus pirmavo po bulgaro V.Bojinovo įvarčių, bet svečiai du kartus išlygino, o likus dešimčiai minučių ir persverė rezultatą. Mačo pabaigoje po M.Vučiničiaus įvarčio rezultatas vėl tapo lygus, bet M.Jankulovskis uždirbo ir realizavo 11 metrų baudinį taip išplėšdamas pergalę "Udinese" ekipai.

Dar kartą, jau aštuntąjį, lygiosiomis sužaidė Milano "Inter", iškovojęs tašką išvykoje mače prieš "Fiorentina". Lygiosiomis baigėsi ir autsaiderių "Palermo" bei "Parma" mačas, o traumų krizėje atsidūręs "Lazio" nesugebėjo įveikti "Siena" klubo.

Įvarčių nebuvo įmušta dvejose rungtynėse, tuo tarpu "Bologna" išsikovojo tašką susitikime su "Messina". Centriniame turo mače šįvakar susikaus "Milan" ir "Roma".

Turnyrinė lentelė

"%c00061" 3 - 4 "%c00063"
35' [1 - 0] Valeri Bojinov
44' [1 - 1] Marek Jankulovski
57' [2 - 1] Valeri Bojinov
72' [2 - 2] Antonio Di Natale
79' [2 - 3] Vincenzo Iaquinta
89' [3 - 3] Mirko Vucinic
90' [3 - 4] Marek Jankulovski (11m.)

"%c00143" 1 - 1 "%c00037"
26' [1 - 0] Dario Dainelli
80' [1 - 1] Adriano

85' Dejan Stankovic ("Inter") pašalintas iš aikštės

"%c00216" 0 - 0 "%c00213"

"%c00069" 2 - 2 "%c00214"
4' [0 - 1] Arturo Di Napoli
30' [1 - 1] Massimo Loviso
33' [1 - 2] Nicola Amoruso
54' [2 - 2] Giacomo Cipriani

57' Alessandro Parisi ("Messina") pašalintas iš aikštės

"%c00215" 0 - 0 "%c00070"

"%c00200" 1 - 1 "%c00029"
37' [0 - 1] Alberto Gilardino
74' [1 - 1] Mariano Gonzalez

"%c00019" 1 - 1 "%c00080"
47' [1 - 0] Fernando Couto
67' [1 - 1] Daniele Portanova