Bundesliga: "Wolfsburg" vėl vienvaldis lyderis © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti septyni tryliktojo "Bundesligos" turo susitikimai. Šiame ture skirtingai sekėsi lyderiams.

"Schalke" ekipa namuose gan netikėtai rezultatu 1-3 nusileido "Hertha" klubui iš sostinės. Šia Gelsenkircheno klubo nesėkme puikiai pasinaudojo "Wolfsburg" ekipa, kuri namie 3-0 sutriuškino "Stuttgart" ir vėl tapo vienvaldžiu čempionato lyderiu.

Į penktąją vietą pakilo "Hannover", name dviejų įvarčių persvara įveikęs "Mainz" ir nustūmęs jį į devintąją poziciją. Šeštas - čempionų titulą ginantis Brėmeno "Werder", sužaidęs lygiosiomis su Leverkuzeno "Bayer". Septintoje vietoje atsidūrė "Arminia" klubas, permainingame susitikime palaužęs autsaiderį "Freiburg".

Ir toliau nesiseka Dortmundo "Borussia" komandos futbolininkams - šįkart jie minimalia persvara pralaimėjo "Kaiserslautern" vienuolikei. Kitose dienos rungtynėse pergalę iškovojo "Gladbach", savo namų aikštėje įveikęs "Nürnberg" ir prisivijęs jį turnyrinėje lentelėje.

Turnyrinė lentelė

Šeštadienio varžybų statistika

"%c00013" 2 - 3 "%c00210"
15' [1 - 0] Soumaila Coulibaly
15' [1 - 1] Delron Buckley
20' [1 - 2] Patrick Owomoyela
38' [2 - 2] Alexander Iashvili
86' [2 - 3] Delron Buckley

"%c00015" 1 - 3 "%c00105"
42' [0 - 1] Marcelinho
50' [1 - 1] Gerald Asamoah
71' [1 - 2] Nando Rafael
83' [1 - 3] Niko Kovac

"%c00088" 2 - 0 "%c00209"
34' [1 - 0] Thomas Christiansen
51' [2 - 0] Silvio Schröter

"%c00014" 1 - 0 "%c00100"
71' Ferydoon Zandi

"%c00103" 2 - 1 "%c00208"
19' [1 - 0] Oliver Neuville
73' [2 - 0] Vaclav Sverkos
90' [2 - 1] Marek Mintal

"%c00016" 2 - 2 "%c00008"
19' [1 - 0] Miroslav Klose
51' [1 - 1] Andrej Voronin
53' [1 - 2] Dimitar Berbatov
72' [2 - 2] Nelson Valdez

"%c00011" 3 - 0 "%c00027"
42' [1 - 0] Thomas Brdaric
69' [2 - 0] Martin Petrov
76' [3 - 0] Martin Petrov