13-as turas: "Barca" grįžo į pergalių kelią © Eurofootball.lt
Vakar (šeštadienį) vykusiose Ispanijos čempionato rungtynėse "Athletic Bilbao" 3-0 sutriuškino Santandero "Racing", lyderės poziciją užimanti "Barcelona" svečiuose 1-2 įveikė "Getafe", o kita Barselonos ekipa "Espanyol" netikėtai 2-1 įveikė Madrido "Atletico" klubą.

Getafėje vykusiose rungtynėse du įvarčiai per tris minutes garantavo "Barcelona" pergalę prieš turnyrinės lentelės apačioje esančią "Getafe" ekipą. Pirmąjį įvartį baudos smūgiu įmušė Rafaelis Marquezas, o po kelių minučių greitos kontraatakos metu (Valdes - Ronaldinho - Van Bronkhorst - Deco) portugalas Deco tolimu smūgiu nuginklavo šeimininkų vartininką.

Paguodos įvartį "Getafe" įmušė 59 minutę, kai Valdesas nesugebėjo pagauti Mario Cotelo skersuoto kamuolio, kuris nukrito tiesiai Craioveanu po kojomis ir pastarasis sėkmingai smūgiavo pro vartininką Victorą Valdesą.

Nors po šio įvarčio šeimininkai gan sėkmingai spaudė savo priešininkus, tačiau 83-ią minutę raudoną kortelę už pražangą iš nugaros baudos aikštelės prieigose gavo vienintelio "Getafe" įvarčio autorius Craioveanu ir "Barcelona" sėkmingai išlaikė persvarą.

Labai svarbų asmeniškai įvartį Bilbao mieste vakar įmušė ilgą laiką diskvalifikuotas buvęs "Athletic" žaidėjas Carlosas Gurpegi. Šis žaidėjas buvo dviems metams diskvalifikuotas po to, kai 2002/2003 metų sezono pradžioje per atsitiktinę patikrą paimtas kraujo mėginys dėl dopingo buvo teigiamas.

Tuomet žaidėjui buvo skirta dviejų metų diskvalifikacija už Norandrosterono vartojimą, tačiau neseniai WADA (Pasaulinė antidopingo organizacija) pareiškė, kad šią medžiagą gali pagaminti pats organizmas. Žaidėjas nusprendė bylinėtis teismuose dėl žalos atlyginimo ir tuo metu jo diskvalifikacija yra sustabdyta.

"%c00039" 3 - 0 "%c00005"
7' [1 - 0] Santiago Ezquerro
25' [2 - 0] Carlos Gurpegi
62' [3 - 0] Ismael Urzaiz

"%c00212" 1 - 2 "%c00006"
20' [0 - 1] Rafael Marquez
23' [0 - 2] Deco
59' [1 - 2] G. Craioveanu

83' iš aikštės pašalintas Gheorghe Craioveanu ("Getafe")

Barselonos "%c00102" 2 - 1 Madrido "%c00017"
53' [1 - 0] Dani Garcia (11-os metrų baudinys)
55' [1 - 1] Nano
75' [2 - 1] Dani Garcia