"Ekranas" laimėjo draugiškas rungtynes Rygoje © Eurofootball.lt
Sausio 21 d. Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai Rygoje „Daugavos“ stadione žaidė antrąsias draugiškas rungtynes su dar viena Latvijos komanda – FK „Jūrmala“. Įtikinančią pergalę rezultatu 3-1 (2-1) iškovojo panevėžiečiai. Priminsime, kad praėjusį savaitgalį „Ekranas“ taip pat Rygoje 1-3 nusileido Liepojos „Metalurgs“ komandai.

„Ekranas“ susitikimą pradėjo aktyviai ir jau 5 min. išsiveržė į priekį. Po Manto Savėno pakelto kampinio kamuolį į buvusio Lietuvos rinktinės žaidėjo Gintaro Staučės ginamus vartus sėkmingai pasiuntė Arūnas Klimavičius. 31-ąją min., vėl po „Ekrano“ kapitono M. Savėno pakelto kampinio, „Jūrmalos“ vartininką galva nuginklavo Aurimas Kučys. 45 rungtynių minutę varžovai sušvelnino rezultatą. Įvartį į Arvydo Skrupskio saugomus vartus įmušė Vitalij Tuzinevskij. Pirmasis kėlinys baigėsi 2 : 1. 72-ąją susitikimo minutę pasižymėjo tik antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs Donatas Petrauskas. Vėl po M. Savėno perdavimo į baudos aikštelę, D. Petrauskas galva kamuolį nukreipė į „Jūrmalos“ vartus ir įtvirtino „Ekrano“ pranašumą 3 : 1.

Pasak FK „Ekranas“ vyriausiojo trenerio Virginijaus Liubšio: „Buvo gyvos ir gražios rungtynės. Komanda žaidė gerai ir laimėjo. Pasisekė išnaudoti standartines situacijas, po jų ir buvo įmušti pirmieji įvarčiai. Džiaugiuosi, kad žaidėme puikioje aikštėje lauke, todėl ir žaidimas labai skyrėsi nuo pirmųjų rungtynių irgi Rygoje, kai su „Metalurgs“ komanda žaidėme manieže – po stogu ir ant dirbtinės dangos. Tai turėjo įtakos mūsų žaidimo kokybei. Antrąjį kėlinį leidome žaisti jaunimui, smagu, kad keitimai žaidimo kokybės visiškai neįtakojo, o Donatas Petrauskas dar ir įvartį pelnė“.

„Ekranas“ rungtyniavo tokios sudėties:

A. Skrupskis (46 min. – P. Grybauskas), A. Klimavičius, A. Banevičius, G. Paulauskas, A. Skroblas (50 min. – L. Januševičius), A. Kučys (70 min. – L. Rimavičius), M. Savėnas (75 min. – D. Galkevičius), M. Garzijauskas (55 min. – D. Petrauskas), G. Tomkevičius (46 min. – K. Mykolaitis), V. Kavaliauskas, P. Lukšys (84 min. – D. Venskus).

Pirmadienį „Ekranas“ išvyksta į treniruočių stovyklą Palangoje, kur ketvirtadienį turėtų dar sykį žaisti kontrolines rungtynes su Latvijos vicečempionais „Liepojos „Metalurgs“ ekipa.