S.Mikoliūnas debiutavo Škotijos pirmenybėse © Eurofootball.lt
Trečiadienį Škotijoje, Livingstone, vyko vienintelės Škotijos čempionato rungtynės tarp pirmenybių autsaiderio "Livingston" bei Edinburgo "%c00219" ekipų.

Mačą po sėkmingai sužaistos rungtynių pabaigos rezultatu 2-1 laimėjo "Hearts" klubas, kurio beveik 20 procentų akcijų yra įsigijęs verslininkas iš Lietuvos Vladimiras Romanovas.

Šiose rungtynėse debiutavo ir saugas iš Lietuvos %p02632, aikštėje pasirodęs 67 minutę. Ekipos vyr. treneris Johnas Robertsonas liko patenkintas 23 numeriu pažymėtus marškinėlius vilkėjusio lietuvio žaidimu. Mikoliūną po rungtynių gyrė ir Škotijos spauda. Kartu su lietuviu aikštėje pasirodė ir kitas naujas "Hearts" žaidėjas - islandas Hjalmaras Thorarinssonas.

"Praleidę įvartį nusprendėme į aikštę išleisti du jaunus vaikinus ir žiūrėjome ar jie pagyvins žaidimą, ir jie tikrai tai padarė. Jaunieji Hjlmaras ir Saulius stengėsi, ir tada Paulas sugebėjo įmušti puikų įvartį, o Lee išplėšė pergalę.", - sakė "Hearts" strategas J.Robertsonas.

Visi rungtynių įvarčiai buvo pelnyti rungtynių pabaigoje: 74 minutę po tikslaus Dereko Lilley smūgio "Livingston" ekipa išsiveržė į priekį, tačiau 85 minutę po Paulo Hartley tikslaus smūgio "Hearts" ekipa rezultatą išlygino, o iškart po minutės iš "Bristol City" pasiskolintas Lee Milleris įmušė pergalingą įvartį Edinburgo ekipai.
Debiutantas S.Mikoliūnas aikštėje
(nuotr. iš Hearts.co.uk)

"Hearts" ekipa dabar žengia penktoje vietoje, o nuo ketvirtoje vietoje esančios "Aberdeen" vienuolikės atsilieka vos tašku.

Anksčiau buvo tikimasi, kad Škotijos klube iš viso rungtyniaus keturi lietuviai, tačiau pranešama, jog dėl kontrakto su "Hearts" nesutarė Gediminas Vičius ir Andrius Gedgaudas, taigi kartu su Mikoliūnu komandoje atrodo lieka tik Marius Kižys.