"Man Utd" - "Premier" lygos čempionai (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
"Man Utd" futbolininkai Anglijos "Premier" lygos XXXVII turo rungtynėse išvykoje sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Blackburn" vienuolike ir užtikrino šalies pirmenybių auksą.

Šeimininkai įsiveržė į priekį 20 susitikimo minutę, kuomet Brettas Emertonas nuginklavo vartus gynusį Tomaszą Kuszczaką, tačiau antrojo kėlinio viduryje lemtingą įvartį pelnė tiksliai nuo 11 metrų žymos smūgiavęs Wayne'as Rooney.

Iškovoję tašką Sero Alexo Fergusono auklėtiniai tapo nebepavejami antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančiai Londono "Chelsea" ekipai.

'Raudonieji velniai' iškovojo devynioliktąjį "Premier" lygos trofėjų klubo gyvavimo istorijoje ir pagal šį rodiklį aplenkė "Liverpool" komandą.

Kitose šeštadienio rungtynėse pergales šventė "Blackpool", "Wolves" bei "W.B.A.".

"Blackburn" 1 - 1 "Man Utd"
20' [1 - 0] B. Emerton
73' [1 - 1] W. Rooney (iš 11 m. baudinio)

"Blackpool" 4 - 3 "Bolton"
6' [0 - 1] K. Davies
9' [1 - 1] D. Campbell
19' [2 - 1] J. Puncheon
24' [2 - 2] M. Taylor
45' [3 - 2] D. Campbell
53' [3 - 3] D. Sturridge
63' [4 - 3] C. Adam

"Sunderland" 1 - 3 "Wolves"
23' [0 - 1] J. Craddock
34' [1 - 1] S. Sessegnon
54' [1 - 2] S. Fletcher
78' [1 - 3] G. Elokobi

"W.B.A." 1 - 0 Liverpulio "Everton"
10' [1 - 0] Y. Mulumbu

77' iš aikštės pašalintas D. Bilyaletdinov ("Everton")