Tiesioginėje kovoje dėl kelialapio į Europos lygą - "Tottenham" futbolininkų pergalė (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose centrinėse Anglijos "Premier" lygos XXXVII turo rungtynėse Londono "Tottenham" futbolininkai priartėjo prie kelialapio į UEFA Europos lygą išvykoje sausu rezultatu 0-2 įveikę "Liverpool" vienuolikę.

Pergalė 'pentinams' leido įsitaisyti penktoje turnyrinės lentelės vietoje, tad paskutiniame ture Harry Redknappo auklėtiniai, norėdami dalyvauti kitų metų antrajame pagal prestižą Senojo žemyno turnyre, turės namuose nugalėti "Birmingham" ekipą.

Svečiai įsiveržė į priekį 9 mačo minutę, kuomet po puikaus Rafaelio van der Varto smūgio Pepei Reinai neliko nieko kito, kaip tik traukį kamuolį iš savų vartų tinklo.

"Tottenham" persvarą užtvirtino 56 minutę Kroatijos nacionalinės rinktinės saugo Luka Modričiaus realizuotas 11 metrų baudinys.

Visgi žiūrint pražangos kartojimą, galima drąsiai teigti, kad susitikimui teisėjavęs Howardas Webbas suklydo skirdamas tokią nuobaudą 'raudoniesiems'.

Kitose dvikovose Londono klubams sekėsi prasčiau - "Chelsea" išleido pergalę rungtynėse su "Newcastle", "Arsenal" nusileido Birmingamo "Aston Villa" komandai, o "West Ham" buvo priversti pripažinti "Wigan" pranašumą.

Būtent "West Ham" futbolininkai patyrė skaudžiausią nesėkmę, mat pralaimėjimas sužlugdė jiems paskutines galimybes ir kitais metais žaisti "Premier" lygoje.

Londono "Chelsea" 2 - 2 "Newcastle"
2' [1 - 0] B. Ivanovic
10' [1 - 1] J. Gutierrez
83' [2 - 1] R. Alex
90' [2 - 2] S. Taylor

Londono "Arsenal" 1 - 2 Birmingamo "Aston Villa"
11' [0 - 1] D. Bent
15' [0 - 2] D. Bent
89' [1 - 2] R.v. Persie

"Birmingham" 0 - 2 Londono "Fulham"
5' [0 - 1] B. Hangeland
49' [0 - 2] B. Hangeland

"Liverpool" 0 - 2 Londono "Tottenham"
9' [0 - 1] R.v.d. Vaart
56' [0 - 2] L. Modric (iš 11 m. baudinio)

"Wigan" 3 - 2 Londono "West Ham"
12' [0 - 1] D. Ba
26' [0 - 2] D. Ba
57' [1 - 2] C. N'Zogbia
68' [2 - 2] C. Sammon
90' [3 - 2] C. N'Zogbia